Tina Turner i Ronnie Turner

i

Autor: Zuma Press / Forum, Abaca Press / Forum Tina Turner i Ronnie Turner

Piosenkarka przeżywa ciężkie chwile

Tina Turner pogrążona w żałobie. Nie żyje jej drugi syn. "W smutku zamykam oczy"

2022-12-10 10:57

Nie żyje syn Tiny Turner. Ronnie Turner zmarł w wieku 62 lat. Mężczyzna trafił do szpitala z powodu problemów z oddychaniem. Niestety, lekarzom nie udało się uratować syna Tiny Turner. O jego śmierci poinformowała w mediach społecznościowych żona Ronniego. - W smutku zamykam oczy i myślę o tobie, mój ukochany synu - wyznała pogrążona w żałobie Tina Turner.

Syn Tiny Turner nie żyje

Smutna wiadomość obiegła media. Syn Tiny Turner nie żyje. Ronnie Turner zmarł 8 grudnia. Wiadomo, że syna legendarnej piosenkarki znaleziono, gdy leżał przed domem i miał problemy z oddychaniem. Mężczyznę przetransportowano do szpitala. Niestety, mimo udzielenia pomocy lekarskiej 63-latka nie udało się uratować. O śmierci syna Tiny Turner poinformowała w mediach społecznościowych żona mężczyzny. - Mój Boże, Ronnie Turner, prawdziwy anioł, wielka dusza, mój mąż, mój najlepszy przyjaciel, moje kochanie. Zrobiłam wszystko, co mogłam. Tym razem nie byłam w stanie cię uratować. Kochałam cię przez te 17 lat, jestem wściekła. To prawdziwa tragedia, ty, twój brat Craig i twój ojciec odpoczywajcie w raju - napisała w oświadczeniu Afida Turner i dołączyła kilka zdjęć z ukochanym mężem. Tina Turner jest pogrążona w żałobie. - Ronnie, odszedłeś z tego świata zdecydowanie zbyt wcześnie. W smutku zamykam oczy i myślę o tobie, mój ukochany synu - wyznała Tina Turner w mediach społecznościowych. Ronnie Turner lata temu chorował na raka.

Dzieci Tiny Turner

Dla Tiny Turner śmierć Ronniego Turnera to ogromny cios, ponieważ jest to już jej drugi syn, którego musiała pożegnać. W 2018 roku zmarł pierwszy biologiczny syn wokalistki, Craig. 59-latek popełnił samobójstwo, strzelając sobie w głowę.  Mężczyzna był pierworodnym synem wokalistki. Tina Turner urodziła go, gdy miała 18 lat. Ojcem pierwszego dziecka Tiny był Raymond Hill. Ronnie urodził się w 1960 roku. Jest owocem związku Tiny Turner i Ike'a Turnera. Dwóch pozostałych synów Turner adoptowała po tym, jak ich biologiczna matka, a była żona Turnera, zrzekła się praw rodzicielskich.

Lekarka z Charkowa na okładce Time, zauważył ją David Beckham
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany