Książę Harry chce rozmawiać z ojcem przez mediatora. Jest tak źle? Co na to król Karol III?

i

Autor: AP Książę Harry chce rozmawiać z ojcem przez mediatora. Jest tak źle? Co na to król Karol III?

Co się dzieje w tej rodzinie?

TO książę Harry zaproponował ojcu przed śmiercią Elżbiety II. "Camilla z szoku opluła się herbatą"

2022-09-22 15:24

8 września zmarła Elżbieta II. Monarchini, która przeżyła 96 lat, z tego 70 jako królowa, zostawiła liczną, lecz skłóconą rodzinę. Konflikt między księciem Harrym, a resztą royalsów było widać nawet podczas żałoby i pogrzebu królowej. Okazuje się, że kilka miesięcy przed śmiercią babci, Harry złożył swojemu ojcu, obecnemu królowi Karolowi szokującą propozycję. "Camilla opluła się herbatą".

Stosunki Harry'ego, młodszego syna Karola i Diany, z resztą rodziny królewskiej znacznie pogorszyły się od momentu, gdy związał się z aktorką Meghan Markle, a potem zrezygnował z pełnienia królewskich obowiązków i wraz z żoną wyjechał z Wielkiej Brytanii do USA. Oliwy do ognia dolewa też wciąż sama Meghan, która o bliskich swego męża nie ma do powiedzenia zbyt wiele dobrego. Wydawało się, że tragiczna okoliczność, jaką z pewnością była śmierć Elżbiety II, może scalić tę skłóconą rodzinę, szybko jednak okazało się, że raczej nie ma na to szans.

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Ważna kolacja bez Harry'ego i Meghan

Ojciec Harry'ego, który po śmierci swojej matki został królem Karolem III, pokazał to dosadnie w przeddzień pogrzebu monarchini, gdy zorganizował oficjalną kolację z udziałem zaproszonych z całego świata gości, z której wykluczył Harry'ego i Meghan. Teraz okazuje się, że na kilka miesięcy przed śmiercią królowej, młody książę wyszedł z inicjatywą, by pogodzić się z ojcem. Wpadł na dość kontrowersyjny pomysł, a jego propozycja nie spotkała się z aprobatą Karola. Co to było?

CZYTAJ TAKŻE: Król Karol III i Camilla ukrywają nieślubnego syna? Zażądał testów DNA! O pomoc prosił królową Elżbietę II?!

Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

Śmierć królowej Elżbiety II. "Camilla opluła się herbatą"

Jak twierdzi dziennikarka Katie Nicholl, autorka nowej książki o rodzinie królewskiej, która wkrótce ma mieć swoją premierę, w kwietniu tego roku Harry spotkał się ze swoim ojcem i jego żoną, Camillą Parker-Bowles tuż przed audiencją u królowej. Anonimowe źródło, na które powołuje się Nicholl donosi, że od samego początku było niezręcznie, bo Harry i Meghan się spóźnili. Gdy w końcu pojawili się na spotkaniu, książę zaproponował ojcu, by... "skorzystali z pomocy mediatora, aby spróbować rozwiązać sprawę, co sprawiło, że Karol był nieco zdezorientowany, a Camilla opluła się herbatę". Ta ostatnia, macocha Harry'ego i Williama, podobno powiedziała księciu, że jego sugestia jest "śmieszna", a sprawy rodzinne należy załatwiać w rodzinie. 

CZYTAJ TAKŻE: Mąż królowej Elżbiety przez 70 lat badał UFO? Wielka tajemnica księcia Filipa. "Ogromny statek i humanoidalna postać"

Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?