Karol III szybko abdykuje? Zastąpi go tajemniczy król, który nie spodziewa się nim zostać!

i

Autor: AP, SHUTTERSTOCK Karol III szybko abdykuje? Zastąpi go tajemniczy król, który nie spodziewa się nim zostać!

Sensacyjna przeprowiednia!

Karol III abdykuje? Zastąpi go tajemniczy król, który nie spodziewa się nim zostać!

2022-09-13 10:30

Z przepowiedni Nostradamusa, interpretowanej na nowo przez Mario Readinga, wynika, że 74-letni książę Karol, który po śmierci swojej matki, Elżbiety II, został królem Karolem III, nie nacieszy się władzą zbyt długo ze względu na... swój rozwód z księżną Dianą. Na tronie ma go zastąpić tajemniczy człowiek, który nie spodziewa się takiego obrotu spraw. O kim mowa?

Książę Karol na to, by zasiąść na brytyjskim tronie, czekał bardzo długo. W tej chwili ma 74 lata i właśnie został królem Karolem III. Okazuje się jednak, że zgodnie z przepowiednią Nostradamusa sprzed kilkuset lat, panowanie Karola może być sensacyjnie krótkie i to nie ze względu na wiek monarchy. Jak twierdzi Mario Reading, czołowy znawca XVI-wiecznego astrologa, który w 2005 roku wydał książkę z reinterpretacjami jego proroctw, Karol już wkrótce będzie musiał abdykować ze względu na... romans z Camillą Parker-Bowles, która teraz jest jego żoną i rozwód z księżną Dianą, który Brytyjczycy wciąż mają w pamięci, a który sprawia, że nie chcą Karola w roli swojego króla.

Karol III abdykuje? "William nie będzie następcą"

Wydawałoby się, że po Karolu prawowitym następcą tronu będzie jego starszy syn, książę William. Reading jednak, powołując się na proroctwa, uważa, że nowym królem Wielkiej Brytanii zostanie ktoś, "kto się tego nie spodziewa". O kim mowa? 

CZYTAJ TAKŻE: Ćwiczą pogrzeb królowej Elżbiety II. Kilkugodzinne próby, zamknięte ulice [GALERIA]

Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

Śmierć królowej Elżbiety II. Zacznie się walka o władzę?

Interpretacja proroctw jest taka, że 40-letni William z jakiegoś powodu nie będzie w stanie objąć tronu brytyjskiego po swoim ojcu. A to oznacza, że zasiądzie na nim książę Harry, zostając królem Henrykiem IX w wieku 38 lat. Reading twierdzi jednak, że scenariusz tego, co w najbliższym czasie będzie się działo na brytyjskim dworze może być jeszcze bardziej zaskakujący.

Król Karol III ma trzech synów?

Sugeruje, że o władzę może się upomnieć Australijczyk, Simon Dorante-Day, który wierzy, że jest tajemniczym synem króla Karola III i królowej małżonki, Camilli Parker-Bowles. "To z pewnością daje do myślenia, ponieważ prognoza jasno mówi, że ktoś nieoczywisty zastąpi Karola jako króla. Rozumiem, dlaczego niektórzy mogą myśleć, że mowa o mnie. Wierzę, że jestem synem Karola i Camilli i nie mogę się doczekać chwili, gdy udowodnię to w sądzie" - cytuje go "Daily Star". 

CZYTAJ TAKŻE: Elżbieta II będzie pochowana w dwóch trumnach? Sensacyjne doniesienia!

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?