Chris Evans

i

Autor: AP Chris Evans

Zasłużył na to miano?

To ON jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie! Jego reakcja rozczuli każdego

2022-11-09 10:27

Magazyn "People" jak co roku wybrał najseksowniejszego żyjącego mężczyznę na świecie. Tym razem został nim 41-letni aktor pochodzący z Bostonu, Chris Evans. Przystojniak najbardziej znany z roli Kapitana Ameryki w serii "Avengers" był nieco oszołomiony tym werdyktem. Jego reakcja na wieść o przyznanym mu tytule roztopi najbardziej zatwardziałe serca. Sprawdźcie, co powiedział!

Na okładce magazynu "People", który okrzyknął go najseksowniejszym mężczyzną 2022 roku pozuje w spranym, lekko przybrudzonym T-shircie i... wygląda oszałamiająco. Chris Evans, 41-letni amerykański aktor i producent filmowy, najbardziej znany jako Kapitan Ameryka w bijącej rekordy popularności serii "Avengers" nie ukrywa, że wyróżnienie jest dla niego bardzo pochlebiające, mówi jednak, że najbardziej z tego wszystkiego ucieszy się... jego mama. "Będzie taka szczęśliwa. Jest dumna ze wszystkiego, co robię, ale to jest coś, czym może się naprawdę chwalić" - komentuje gwiazdor. 

Najseksowniejszy mężczyzna świata 2022. "Marzę o założeniu rodziny"

Kobiety na całym świecie zastanawiają się teraz z pewnością, czy ten przystojniak jest już zajęty. Uwaga! Aktor, który w swoim życiu spotykał się między innymi z żoną Justina Timberlake'a, Jessicą Biel, jest do wzięcia! W dodatku, jak sam przyznaje, czeka na wielką miłość i jest na nią gotowy. "Marzę, by się ustatkować. To jest coś, czego absolutnie chcę. Żona, dzieci, budowanie rodziny. Kiedy czytasz o wybitnych artystach - aktorach, malarzach, pisarzach - większość z nich przyznaje, że to nie ze swojej kariery są najbardziej dumni, a z relacji i rodzin, które stworzyli. Z miłości, którą odnaleźli i którą się dzielili. Ja też tego pragnę" - wyznaje. Zdradza przy okazji, że jest niepoprawnym romantykiem, który uwielbia deklaracje, ceremonie i wielkie gesty. "Kocham miłość. Lubię być sentymentalny, łatwo się wzruszam, wystarczy dobra piosenka, czy piękny zachód słońca". 

Chris Evans najseksowniejszy? Oto jego poprzednicy

Chris Evans przejął tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata od zeszłorocznego laureata tego wyróżnienia, 53-letniego dzisiaj aktora, Paula Rudda, którego widzowie mogą znać między innymi z filmów o "Ant Manie" i z sitcomu "Przyjaciele". Wcześniej to miano przypadło w udziale jeszcze także między innymi Davidowi Beckhamowi, Idrisowi Elbie i Dwayne'owi Johnsonowi. 

Sonda
Czy Chris Evans jest według Ciebie seksowny?
Top 5 najseksowniejszych postaci z gier komputerowych
Nasi Partnerzy polecają