Wypróbowała na sobie dietę Victorii Beckham. "Byłam głodna, spłukana i śmierdziało mi w domu"

2022-02-18 7:30
Wypróbowała na sobie dietę Victorii Beckham. Byłam głodna, spłukana i śmierdziało mi w domu
Autor: EAST NEWS / SHUTTERSTOCK Jak wygląda dieta "Posh Spice"?

David Beckham, legenda brytyjskiego futbolu, w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że jego żona, Victoria Beckham zawdzięcza swoją figurę diecie, na której jest już od 25 lat. Dziennikarka "Manchester Evening News", Dianne Bourne potraktowała to wyznanie jak wyzwanie i postanowiła wypróbować cudowny sposób Victorii na zgrabne ciało. Po tygodniu na diecie jest zdruzgotana.

Na czym polega ta magiczna dieta jednej ze Spice Girls? Nie jest skomplikowana. "Moja żona od 25 lat je tylko grillowaną rybę i warzywa gotowane na parze" - wyznał były piłkarz. Matka dwójki dzieci, dziennikarka Dianne Bourne pomyślała "spróbuję" i postanowiła przez tydzień jeść to samo, co Victoria. Jak donosi "Mirror", pierwsze, co ją uderzyło, to potworne koszty, jakie wiążą się z tym jadłospisem. Jej tygodniowy rachunek za same ryby i warzywa wyniósł 40 funtów, czyli ponad 200 zł - nie licząc śniadań i tego, ile kosztowało jedzenie dla rodziny. "Już w środę ryby mi się skończyły i musiałam wydać 15 funtów (80 zł) na zakup kolejnych" - mówi. Przyznaje też, że większość dań, jakie sobie przygotowywała była bez smaku, więc doprawiała je sobie kilkoma kroplami sosu sojowego. "Victoria z pewnością tego nie robi" - stwierdziła dziennikarka. 

CZYTAJ TAKŻE: Potworna tragedia podczas wesela. Utopiło się co najmniej trzynastu gości

Ciągła dieta

Prócz ryb i warzyw jadła owoce - tak wyglądały jej śniadania. Jednak już trzeciego dnia, gdy chciała iść pobiegać, jak ma w zwyczaju, poczuła jak bardzo jest głodna i słaba. Piątego dnia wyzwania w relacji z diety napisała: „W domu śmierdzi teraz cały czas rybami, muszę codziennie opróżniać kosz, a i tak w powietrzu unosi się zapach martwych oceanów”. Na koniec tygodnia z dietą "Posh Spice" postanowiła się zważyć. Okazało się, że zamiast schudnąć przytyła - co prawda tylko pół kilograma, ale jednak. "To był wystarczający powód, by skończyć te męki" - podsumowała Bourne.

CZYTAJ TAKŻE: Linda Evangelista była supermodelką, nieudany zabieg oszpecił ją na zawsze. "To nie jestem ja"

Sonda
Jak dbasz o swoją formę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE