Zniknięciem 4-latki żył cały świat

i

Autor: AP/SUPER EXPRESS Cleo już w objęciach mamy

Porwał małą Cleo Smith. Nie uwierzysz jak ją przekonał, by z nim poszła. To straszne!

2022-02-09 12:15

Tym porwaniem żył przez moment cały świat. 4-letnia Cleo Smith z Australii zniknęła z namiotu podczas krótkich wakacji, na których była z rodziną. Dziewczynki szukał cały kraj, szczęśliwie odnalazła się cała i zdrowa po niemal trzech tygodniach. Porywaczem okazał się 36-letni mężczyzna. Teraz dziewczynka zdradziła, w jaki sposób nakłonił ją, by z nim poszła.

Mała Cleo została porwana dokładnie 16 października 2021 roku. Nad ranem zniknęła z namiotu, w którym spała wraz z rodzeństwem podczas rodzinnego wypadu na kemping w Australii Zachodniej. Rodzina od razu postawiła na nogi wszystkie służby, mimo to ślad po małej zaginął. Przez 18 dni jej matka modliła się, by policja nie zadzwoniła do niej z najgorszą z możliwych informacją. Na szczęście stało się inaczej. Pewnej nocy Ellie Smith odebrała telefon i usłyszała w słuchawce głos ukochanej córeczki. Policja znalazła małą na posesji oddalonej od jej rodzinnego domu zaledwie o kilka minut jazdy samochodem. Cleo - szczęśliwie cała i zdrowa - siedziała w pokoju, wypełnionym lalkami, jakie zbierał jej porywacz, 36-letni Terrence Darrell Kelly. Dziecko natychmiast wróciło do rodziny, przestępca trafił do aresztu. Dziewczynka pod opieką kochającej mamy wciąż dochodzi do siebie i zdarza się nadal, że budzi się z krzykiem w środku nocy. Niedawno wyznała, w jaki sposób 36-latek przekonał ją, by z nim poszła. 

NIE PRZEGAP! Piosenkarka spadła ze schodów podczas Brit Awards. Zachwyciła tym, co zrobiła później!

16-latka pobita i porwana przez rodzinę swojego chłopaka

Jak informuje "Mirror", aby zabrać dziecko ze sobą porywacz wymyślił obrzydliwą historię o tym, że młodsza siostra Cleo jest bardzo chora, w związku z czym rodzice muszą jej poświęcić całą uwagę i nie będą jej już mieli dla 4-latki. Powiedział jej, że właśnie dlatego musi z nim pójść - dla dobra chorej siostrzyczki. Cleo mu uwierzyła.

NIE PRZEGAP! Od ponad roku jest na kwarantannie. Miał już 78 testów na Covid-19, każdy pozytywny!

Sonda
Często boisz się o swoje dzieci?