To ON zorganizował sesję zdjęciową w Dubaju. Modelkom grozi 6 miesięcy więzienia [ZDJĘCIA]

2021-04-08 14:14 mw
Pół roku więzienia za gołe zdjęcia
Autor: @vitaliy.grechin/ FACEBOOK Pół roku więzienia za gołe zdjęcia

Policja w Dubaju zatrzymała 40 osób, w tym 12 Ukrainek i 8 Rosjanek pod zarzutem „rozpusty publicznej”. Kobiety są modelkami i pozowały w nagiej sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy” na jednym z balkonów miasta. Okazuje się, że zorganizowaną sesję zdjęciową stoi znany ukraiński inwestor i bawidamek Witalij Grechin, który chętnie fotografował się z wpływowymi politykami światowego formatu. Nie został on jednak zatrzymany przez policję.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich wybuchła awantura o nagie pośladki. Filmy i zdjęcia z sesji zdjęciowej kilkunastu nagich modelek trafiły do sieci, a na miejscu pojawiła się policja. Modelki brały udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”, a zarzucono im nagie stanie na balkonie i „rozpustę publiczną” za co w ZEA grozi nawet 6 miesięcy więzienia lub kara grzywny w wysokości 5 tys. dirhamów (ok. 5,2 tys. zł).

PRZECZYTAJ Nagie Ukrainki i Rosjanki pozowały dla „Playboya”. Aresztowane za ROZPUSTĘ publiczną

W sprawie interweniował ukraiński MSZ oraz rosyjski konsul w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Chcą zamienić więzienie dla modelek na deportację do swoich krajów.

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo

Wiadomo, że zorganizowaniem sesji zdjęciowej stoi znany ukraiński inwestor i bawidamek Witalij Grechin, nie został on jednak zatrzymany przez policję. Źródła w Kijowie podały lokalnemu serwisowi prasowemu „Strana”, jednemu z największych serwisów informacyjnych na Ukrainie, że człowiek na zdjęciu z modelkami to Grechin. „Według naszych informacji, [on] był organizatorem samej wycieczki i skandalicznej sesji zdjęciowej” - donosi strona. Przegląd mediów społecznościowych Grechina udowadnia zaś, że ​​nie jest mu obce otaczanie się skąpo ubranymi kobietami, a sam wręcz popisuje się swoim stylem życia playboya.

Okazuje się, że ukraiński inwestor lubił się też fotografować z politykami i artystami światowego formatu. Brytyjski portal „Daily Mail” pokazał zdjęcia Grechina m.in. z Hillary Clinton, Barackiem Obamą czy z Georgem Clooneyem.

ZOBACZ GALERIĘ Pół roku więzienia za gołe zdjęcia

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze