Rzeźnicy z Buczy

i

Autor: Telegram Rzeźnicy z Buczy

Wojna na Ukrainie

To oni okradali ofiary rzezi w Buczy! Mogli brać udział w mordach. Ujawniono twarze

2022-08-18 12:30

Ujawniono kolejne twarze i nazwiska Rosjan, którzy brali udział w krwawej okupacji Buczy! Ośmiu rosyjskich żołnierzy podejrzewanych jest przez ukraińskie władze o zbrodnie wojenne i grabienie ofiar masakry w Buczy. Wiadomo, że wojskowi Rosgwardii wysyłali łupy do swoich rodzin z terenu Białorusi. Podczas rosyjskiej okupacji w Buczy w okrutny sposób zamordowano około 320 cywilów.

Ukraińskie władze pokazały twarze Rosjan, którzy brali udział w krwawej okupacji Buczy. Podejrzewani o zbrodnie wojenne i grabienie ofiar masakry

Zbrodnie wojenne popełnione podczas rosyjskich okupantów w obwodzie kijowskim pod koniec marca wstrząsnęły światem. W miastach z których po miesiącu okupacji wypędzono żołnierzy Władimira Putina, odkryto masowe groby, zwłoki torturowanych ludzi na ulicach, zgwałcone kobiety i dzieci, ograbione i zniszczone domy. Do jednej z największych masakr doszło w mieście Bucza. Stało się ono już symbolem barbarzyństwa rosyjskich wojsk. Zginęło tam około czterystu niewinnych mieszkańców, mordowanych przez Rosjan tylko dlatego, ze byli Ukraińcami. Wielu przed śmiercią torturowano. W Buczy i okolicznych miejscowościach zginęło około 400 cywilów, w tym około 320 w Buczy. Teraz ukraińskie władze robią wszystko, żeby ustalić tożsamość zbrodniarzy. Służba Bezpieczeństwa Ukrainy właśnie podała do publicznej wiadomości nazwiska i wizerunki kolejnych Rosjan podejrzanych o udział w rzezi Buczy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Chiny wysyłają wojska do Rosji! Mają wspólne plany z Putinem

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Ryzyko incydentu nuklearnego". NATO ostrzega. Utworzono sztab kryzysowy

Masakra w Buczy. Pochowano 21 ostatnich ofiar. Ich tożsamości nie udało się ustalić

Ośmiu rosyjskich żołnierzy, w większości należących do 6720 rosyjskiej Gwardii Narodowej (Rosgwardii), podejrzewanych jest przez ukraińskie władze o zbrodnie wojenne i grabienie ofiar masakry w Buczy. Wiadomo, że wysyłali łupy do swoich rodzin w Rosji z terenu Białorusi. Wśród zagrabionych przedmiotów był sprzęt elektroniczny, biżuteria, ale także ubrania czy sprzęty gospodarstwa domowego. Wcześniej ukraińska prokuratura generalna informowała o ustaleniu tożsamości co najmniej 10 rosyjskich żołnierzy, którzy brali udział w zbrodniach w Buczy. Tymczasem w mieście pochowano ostatnie 21 osób, które zginęły w Buczy podczas rosyjskiej okupacji. Są to ludzie, których tożsamości nie udało się ustalić.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Minister obrony Rosji mówi, czy użyje bomby atomowej. Powiedział wprost, czy to się stanie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosja oskarża Wielką Brytanię! "Samolot naruszył przestrzeń powietrzną". Jest odpowiedź

Sonda
Czy Polsce i krajom bałtyckim grozi bezpośrednia agresja militarna Putina?
Bucza.Ukraina. Zniszczone pojazdy wojskowe rosyjskie oraz auta cywilne Ukrainców zmiażdzone przez okupantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE