Tom Cruise

i

Autor: Shutterstock Tom Cruise

ktoś dybie na życie gwiazdora

Tom Cruise dostaje groźby śmierci! Wiadomo, kto chce zabić gwiazdora

2022-10-14 5:10

Tom Cruise (60 l.) przeżywa koszmar! Gwiazdor Hollywood musiał zatrudnić paru rosłych ochroniarzy i ledwo śpi po nocach. Powód? Tom Cruise zaczął dostawać groźby śmierci. Według brytyjskiej prasy za groźbami stoi były pracownik, którego aktor zwolnił z pracy nad "Mission: Impossible 8".

Tom Cruise dostaje pogróżki! To był pracownik grozi gwiazdorowi śmiercią?

Majątek Toma Cruise'a wycenia się na 600 milionów dolarów, a aktor jest nadal jednym z największych i najlepiej opłacanych gwiazdorów Hollywood. Jednak jak się okazuje, życie filmowego Mavericka wbrew pozorom wcale nie jest usłane różami. Co się stało? Otóż jak piszą między innymi "The Sun" i "Daily Mail", aktor zaczął dostawać groźby śmierci. Według brytyjskiej prasy za groźbami stoi były pracownik, którego aktor zwolnił z pracy nad "Mission: Impossible 8". Chodzi o człowieka, który został zatrudniony do organizowania scen kaskaderskich, między innymi katastrofy kolejowej. Miał za zadanie wyszukać lokalizacje, w których można by nakręcić tego rodzaju sceny. Ostatecznie jednak został zwolniony, a jego sugestii nie wykorzystano w filmie. Pracownik ten zaczął w tej sytuacji spór z producentem i Tomem Cruisem. Potem zaczęły się groźby - według "Daily mail" również te najcięższego kalibru.

Tom Cruise pracuje nad filmem "Mission: Impossible 8". Wszędzie towarzyszą mu ochroniarze

Efekty? Gwiazdor Hollywood musiał zatrudnić paru rosłych ochroniarzy i zapewne ledwo śpi po nocach, zamiast świętować ogromny sukces kasowy kontynuacji kultowego "Top Gun". A co z "Mission: Impossible 8"? Film nadal jest kręcony, głównie w Wielkiej Brytanii. Tom Cruise musi jednak liczyć się z ryzykiem i nigdzie nie rusza się bez czujnych, poważnych osiłków...

Sonda
Tom Cruise to dobry aktor?

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa słynny agent, w którego wciela się Cruise w serii "Mission: Impossible"?
Hotplota.pl: Madonna na koronaparty, Tom Cruise w kosmosie!
Nasi Partnerzy polecają