Tom Hanks wygrywa z KORONAWIRUSEM! Ma radę dla wszystkich

2020-03-25 14:23 zw
Tom Hanks i Rita Wilson
Autor: Li Ying/Xinhua News/East News

Tom Hanks jako jedna z pierwszych gwiazd showbiznesu zakaziła się koronawirusem, a wraz z nim jego żona. Gwiazdorska para została zaskoczona przez atak chińskiej zarazy podczas pobytu w Australii. Teraz oboje na szczęście weszli w nowy etap walki z chorobą. Co u nich słychać, jakie są rokowania?

Fani z całego świata martwią się o wielkiego aktora i jego małżonkę, którzy walczą z Covid-19! Tom Hanks jako jedna z pierwszych gwiazd showbiznesu zakaziła się koronawirusem, a wraz z nim jego żona. Zostali zaskoczeni przez atak chińskiej zarazy podczas pobytu w Australii. Teraz oboje na szczęście weszli w nowy etap walki z chorobą.

Tom Hanks z żoną wyszli już ze szpitala i udali się do wynajętego domu w Australii. "Minęły dwa tygodnie od pierwszych objawów i czujemy się już lepiej. Tak działa odizolowanie — nikomu wirusa nie przekażesz i od nikogo go nie złapiesz. Brzmi rozsądnie? Trochę to potrwa, ale jeśli będziemy się sobą opiekować i pomagać, to zły czas przeminie. Jakoś to przetrwamy" — napisał aktor w sieci. Warto go posłuchać!

Super Raport - odcinek 2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze