Tragedia w austriackim kurorcie. Nie żyje Polak, zabił się na nartach

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Tragedia w austriackim kurorcie. Nie żyje Polak, zabił się na nartach

Wypadek w Tyrolu

Tragedia w austriackim kurorcie. Zginął polski turysta. Przez 11 dni walczył o życie!

2022-12-21 11:16

Potworne doniesienia z Austrii. W poniedziałek (19 grudnia) wieczorem zmarł 47-letni Polak, który niemal dwa tygodnie wcześniej miał groźny wypadek na nartach w słynnym kurorcie Ischgl w Tyrolu. Mężczyzna jechał stromym stokiem, gdy nagle zbliżył się do jego krawędzi i upadł. Przez jedenaście dni w szpitalu walczył o życie.

Dramat na stoku narciarskim w Austrii. Nie żyje Polak

Austriackie media przekazały smutną informację. W poniedziałkowy wieczór, po jedenastu dniach walki o życie, w szpitalu w Innsbrucku zmarł 47-letni obywatel Polski, który 8 grudnia uległ poważnemu wypadkowi. Jak podaje "Allgäuer Zeitung", mężczyzna został ciężko ranny, zjeżdżając w czwartkowe (8 grudnia) południe po jednym ze stoków w kurorcie Ischgl w Tyrolu. Zgodnie z doniesieniami policji, narciarz z Polski jechał środkiem stoku o nachyleniu około 27 stopni. Nagle zjechał do jego krawędzi i się przewrócił.

Wypadek na nartach w Ischgl. Polak walczył o życie 

Polak zsunął się około 25 metrów w dół stoku. Tam leżał już bez ruchu. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratownicze - śmigłowiec zabrał go do szpitala w Innsbrucku. Tam przez jedenaście dni lekarze próbowali uratować mu życie. Niestety się nie udało. Policja będzie wyjaśniać okoliczności wypadku.

Sonda
Jeździsz na nartach?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany