Malediwy, wypadek polskiego turysty

i

Autor: Shutterstock Malediwy, wypadek polskiego turysty

Ogromna tragedia

Tragiczna śmierć polskiego turysty. Pojechał na rajskie wakacje, już nie wróci

2023-01-31 8:42

To miał być wspaniały urlop, ale przerodził się w koszmar. Lokalne media informują, że na Malediwach, u wybrzeży Thulusdhoo, w niedzielę, 29 stycznia, doszło do tragicznego wypadku. 52-letni Polak nurkował w pobliżu popularnej wśród turystów lokalizacji, gdy został potrącony przez ponton z silnikiem. W wyniku obrażeń zmarł. Szczegóły są wstrząsające.

O sprawie informują lokalne serwisy powołując się na oficjalne komunikaty służb. Do koszmarnego wypadku miało dojść w niedzielę, 29 stycznia, przed południem u wybrzeży wyspy Thulusdhoo. Jak mówi przedstawiciel władz, "kanał na północny wschód od wyspy jest popularnym miejscem do nurkowania wśród turystów". 52-letni Polak wypłynął jednak za daleko i potrącił go ponton z napędem silnikowym.

Dramat na rajskich wakacjach. Polak zginął na Malediwach

"Policja przekazała nam, że ​​mężczyzna znajdował się poza tym miejscem. I że ponton jest zarejestrowany na Thulusdhoo. Nie jestem jeszcze w stanie tego potwierdzić" – powiedział przewodniczący rady Thulusdhoo, Aslam Moosa. Polaka prawdopodobnie uderzyła śruba silnika i spowodowała ogromne obrażenia. 

Tragedia na Malediwach. Polaka nie udało się uratować

Mężczyzna w wyniku wypadku stracił rękę, miał też bardzo poważne obrażenia wewnętrzne. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Lokalne służby będą badać dokładne okoliczności wypadku.

Sonda
Potrafisz nurkować?
Grzegorz zginął w silosie z kukurydzą- jego grób łamie serce

Dlaczego warto za życia zaplanować WŁASNY POGRZEB?

Posłuchaj rozmowy, która przełamuje tabu o umieraniu!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają