Trump ma NOWĄ fryzurę! Nie uwierzysz jak wygląda

2020-11-15 8:00 zw
Donald Trump - wyniki wyborów w USA
Autor: AP Donald Trump - wyniki wyborów w USA

Niesamowite! Donald Trump (74 l.) wygląda teraz całkiem inaczej. Gdzieś zniknęła fryzura, która była wszak jego znakiem firmowym. Prezydent Stanów Zjednoczonych osiwiał w parę dni po przegranych wyborach. Trump nadal utrzymuje, że tak naprawdę wygrał wybory, a oficjalna wygrana Joe Bidena to efekt fałszerstwa.

Żółta czupryna z zaczeską, rozwiewana przez wiatr - bez tej fryzury nie sposób było dotychczas wyobrazić sobie Donalda Trumpa (74 l.)! Prezydent Stanów Zjednoczonych trzymał się jej konsekwentnie, czego nie omieszkano wykorzystywać w niezliczonych parodiach. To był jednak jego znak firmowy! Ale przegrane wybory prezydenckie w USA sprawiły, że Trump utracił nie tylko Biały Dom, ale i swój niepowtarzalny styl. Co się stało?!

Otóż wszystko wskazuje na to, że zestresowany prezydent Stanów Zjednoczonych osiwiał w parę dni po przegranych wyborach. Jeszcze niedawno jego włosy miały klasyczny żółty kolor, dziś są całkowicie siwe. Po raz pierwszy zaobserwowano tę przemianę na konferencji prasowej w Białym Domu. Czy Trump pozostanie już przy dostojnej siwiznie, a może się przefarbuje? Czas pokaże! Póki co prezydent nadal utrzymuje, że tak naprawdę wygrał wybory, a oficjalna wygrana Joe Bidena to efekt fałszerstwa i liczenia nieważnych głosów. Państwowa komisja wyborcza temu zaprzecza.

Smaczki debaty Trump-Biden. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 123