Uciekła przed zimą do dżungli! Seksowna Kelly nie wzięła żadnych ubran

i

Autor: Rex Features/East News; Instagram/Kelly Gale Uciekła przed zimą do dżungli! Seksowna Kelly nie wzięła żadnych ubran

Nowa gorąca gwiazda

Uciekła przed zimą do dżungli! Seksowna Kelly nie wzięła żadnych ubrań. ZDJĘCIA

2022-12-29 13:30

Oto nowa, gorąca gwiazda na 2023 rok! Piękna Kelly Gale (27 l.) nie traci czasu. By zwrócić na siebie uwagę całego świata, uciekła się do starego, sprawdzonego sposobu i po prostu całkowicie się rozebrała. Fani pieją z zachwytu nad boskimi kształtami modelki Victoria's Secret. Musisz zobaczyć te zdjęcia!

Piękna 27-latka miała dość szwedzkiej zimy. Kelly Gale uciekła w tropiki i zrzuciła wszystkie ubrania

Zimno, plucha, a gdzieniegdzie nawet zima wszech czasów! Pogoda w Europie i Stanach Zjednoczonych ostatnio nas nie rozpieszcza. Nic dziwnego, że aż lodowaty dreszcz przechodzi na myśl, że piękna Kelly Gale (27 l.) pochodzi ze Szwecji! Ślicznotka musiała przeżywać istny śnieżny koszmar i kryć swoje wdzięki pod grubymi warstwami ubrań. W końcu boska modelka Victoria's Secret nie wytrzymała. Kelly Gale powiedziała stanowcze "nie" zimowej aurze i czmychnęła prosto do ciepłych krajów! Relację z tego wydarzenia oczywiście zamieściła na swoim koncie na Instagramie. Piękna Kelly Gale nie zdradziła, gdzie dokładnie teraz przebywa, ale nie pozostawiła nawet cienia wątpliwości w kwestii tego, jak gorące temperatury tam panują.

Kelly Gale to modelka Victoria's Secret. Piękna Szwedka nie kryła swoich wdzięków w ciepłych krajach

Tam, gdzie wypoczywa od zimy Kelly Gale, musi być teraz prawdziwy skwar. Kelly nie wzięła bowiem ze sobą w podróż żadnych ubrań. Pokazała się swoim fanom tak, jak ją Pan Bóg stworzył. Nawet bikini było zbyt ciężkim przyodziewkiem dla znękanej szwedzką zimą piękności. Fani pieją teraz z zachwytu nad boskimi kształtami modelki Victoria's Secret: "Bogini dżungli"!", "Jesteś taka gorąca!" - prześcigają się obserwatorzy Kelly Gale w komplementach. Mają rację? Zobacz sam!

Sonda
Sesje nago w sieci

QUIZ. Te nagłówki "Super Expressu" stały się legendarne. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Na koniec dobre wieści! Dokończ:
QUIZ na 30-lecie Super Expressu
Czeski mąż Maryli. Rodowicz biegała nago po hotelu | Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany