Rodzice uciekli z chorym dzieckiem do Polski. Wydano LIST GOŃCZY! Znamy DECYZJĘ SĄDU!

2020-09-21 18:04 Dawid Skrzypiński

Sąd Okręgowy w Warszawie podjął decyzję w sprawie małżeństwa, które uciekło z Holandii do Polski wraz z chorym na autyzm dzieckiem. Para jest ścigana Europejskim Nakazem Aresztowania po tym, jak zabrało syna z placówki w Holandii. Dziś sąd podjął decyzję w ich sprawie.

Podczas posiedzenia Sąd Okręgowy w Warszawie uwzględnił w wniosek prokuratury i odmówił przekazania małżeństwa holenderskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Jak podaje polsatnews.pl sędzia Dariusz Łubowski określił wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania "naruszeniem wolności i prawa człowieka oraz obywatela".

Zwierzęta są naszymi braćmi mówi papież Franciszek

- Postępowanie władz holenderskich należy ocenić jako skrajnie nieludzkie i barbarzyńskie - powiedział sędzia. Conrad i Katya w czerwcu tego roku zabrali swojego 7-letniego syna Martina i bez informowania władz wyjechali do Polski. Wcześniej syn został im odebrany przez holenderską opiekę społeczną. Sąsiedzi mieli zgłaszać poważne zaniedbania dziecka, które cierpi na autyzm. Martin ma m.in problemy z komunikacją z rówieśnikami. Zdarzają mu się również napady agresji. Przez 13 miesięcy widywał się z rodzicami tylko kilka godzin w tygodniu.

Upozorował swoją śmierć by wyłudzić 26 milionów

Sędzia Łubowski oświadczył, że władze holenderskie "bez jakichkolwiek weryfikowalnych powodów zabrały rodzicom dziecko i nie pozwoliły im na jakikolwiek kontakt z dzieckiem przez ponad rok".

Super Raport 21.09 (goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Zalewski - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze