Uczeń skatował nauczielkę w szkole, bo zabrała mu grę! Szokujace wideo

i

Autor: Flagler County Sheriff's Office Uczeń skatował nauczielkę w szkole, bo zabrała mu grę! Szokujace wideo

Mówił, że zabije

Uczeń skatował nauczycielkę w szkole, bo zabrała mu grę! Szokujące wideo

2023-02-26 8:20

Atak ucznia na nauczycielkę uchwycony na kamerze monitoringu! 17-latek wpadł w szał, bo kobieta podczas lekcji zabrała mu konsolę do gier. Chłopak rzucił się na nauczycielkę na szkolnym korytarzu i pobił ją do nieprzytomności. Gdy policja wyprowadzała go w kajdankach, wciąż groził, że gdy wróci do szkoły, to zabije swoją ofiarę.

Uczeń skatował nauczycielkę na szkolnym korytarzu, bo zagrała mu grę na lekcji. Krzyczał, że gdy wróci, to ją zabije

Przemoc w szkole to coraz bardziej poważny problem nie tylko w Polsce. W Stanach Zjednoczonych zdarza się już nawet, że dzieci przynoszą do klasy broń i nie wahają się jej użyć. Tym razem do szokującego incydentu doszło na Florydzie, na terenie Matanzas High School w Palm Coast. Podczas lekcji jeden z uczniów, zamiast się uczyć, wyciągnął konsolę Nintendo Switch i zaczął się nią bawić. Nauczycielka zabrała 17-latkowi tę grę i kazała mu wracać do nauki. Wtedy chłopak wpadł w szał. Już na szkolnym korytarzu rzucił się na kobietę, skopał ją i pobił do nieprzytomności. Szkolny monitoring uchwycił moment wyjątkowo brutalnego ataku. Nauczycielka nie miała szans z rosłym, mierzącym 1,9 metra uczniem. Powalona na ziemię, leżała we krwi, kiedy dotarli do niej wezwani przez innych pracowników szkoły ratownicy medyczni.

Atak na nauczycielkę w szkole na Florydzie. Sprawca w ośrodku dla nieletnich

Na szczęście życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. A co ze sprawcą? Kiedy policjanci zakuwali 17-latka w kajdanki, pluł w stronę nieprzytomnej nauczycielki i groził, że kiedy już wróci do szkoły, to ją zabije. Ciągle pytał, kiedy zostanie wypuszczony na wolność i kopał w ławki. Został umieszczony w ośrodku dla nieletnich przestępców. Szkoła wydała oświadczenie, w którym zapewnia, że bezpieczeństwo jest dla niej najważniejsze i że zamierza w pełni współpracować z biurem szeryfa w sprawie ataku na nauczycielkę.

Sonda
Czy w szkole czułaś/czułeś się bezpiecznie?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Pytamy o wyspy. Zdobądź minimum 12/15

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Co jest stolicą Irlandii?
Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany