Udusił człowieka sznurówką. Zmienił płeć i ogłosił, że jest niemowlęciem

i

Autor: @Harley_Tory / Twitter Udusił człowieka sznurówką. Zmienił płeć i ogłosił, że jest niemowlęciem

Jak uniknąć ciężkiego więzienia?

Udusił człowieka sznurówką. Zmienił płeć i ogłosił, że jest niemowlęciem

2023-02-21 13:40

Ten kryminalista z Wielkiej Brytanii wywołał niemałe zamieszanie w służbie więziennej! Trafił za kraty jako dorosły mężczyzna, w międzyczasie przeistoczył się w kobietę, a teraz utrzymuje, że "identyfikuje się jako niemowlę". Efekt? Władze więzienia musiały przenieść go do lżejszego, kobiecego więzienia i dać mu dziecięcy smoczek.

Zabił człowieka sznurówką i zmienił płeć. Teraz Sophie Eastwood twierdzi, że identyfikuje się jako niemowlę

Początkowo nic nie wskazywało na to, że Daniel Eastwood, bo tak nazywała się niegdyś ta osoba, będzie nietypowym więźniem. Brytyjczyk trafił za kratki jako 18-latek, 20 lat temu. Był skazany tylko za niebezpieczną jazdę samochodem i brakowało mu już zaledwie miesiąca do wyjścia na wolność, gdy nieoczekiwanie udusił 22-letniego współwięźnia sznurówką. To zmieniło postać rzeczy. Mężczyna został skazany na wieloletnie więzienie i trafił do celi z innymi mordercami. Nic dziwnego, że szybko miał dość. Czy jego dalsze przypadki to sprytny sposób na uniknięcie ciężkiego więzienia, a może szczere odczucia? W każdym razie niespełna sześć lat temu Daniel Eastwood ogłosił, że tak naprawdę czuje się kobietą, żąda rozpoczęcia zmiany płci i przeniesienia do więzienia dla kobiet. I dopiął swego. Został umieszczony, czy raczej umieszczona w szkockim zakładzie karnym HMP Cornton Vale jako Sophie Eastwood.

Wszedł do więzienia jako mężczyzna, przeszła do innego jako kobieta. Teraz ogłasza, że jest niemowlakiem

38-latka siedzi tam do dziś, a o sprawie stało się znowu głośno w brytyjskich mediach w związku ze skandalem, do jakiego doszło niedawno w tym samym zakładzie karnym. Przestępca seksualny skazany za dwa gwałty również stwierdził bowiem, że jest kobietą i jako Isla Bryson trafił właśnie do HMP Cornton Vale. Po ujawnieniu tego faktu przez media gwałciciel został przeniesiony do zakładu dla mężczyzn. Sznurówkowa dusicielka najprawdopodobniej nie podzieli jego losu i będzie mogła zostać w więzieniu jako kobieta. Jednak służba więzienna ma z nią niemało kłopotu. Sophie Eastwood, niegdyś Daniel, stwierdziła bowiem nieoczekiwanie, że teraz "identyfikuje się jako niemowlę". Walcząc o swoje prawa jako mentalny bobas, zmusiła władze zakładu karnego do dania jej smoczka dziecięcego, a teraz żąda pieluch i zaopatrzenia w jedzenie w formie papki dla niemowląt. Co będzie dalej?

Sonda
Czy znasz kogoś, kto zmienił płeć?

QUIZ. Jakiego słowa to synonim? Nowy test dla mistrzów. Jest jeszcze trudniej

Pytanie 1 z 10
Oberżyna to...
Czy można wybrać płeć dziecka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany