Królowa Elżbieta II

i

Autor: Shutterstock Królowa Elżbieta II

Rodzina królewska

Ujawniono prawdziwą przyczynę śmierci królowej Elżbiety II! Przyjaciel księcia Filipa nie wytrzymał, mówi o strasznej chorobie

2022-11-28 7:30

Szokujące informacje na temat śmierci królowej Elżbiety II! Królewski biograf i przyjaciel księcia Filipa ujawnił w swojej najnowszej książce, że jego zdaniem brytyjska monarchini wcale nie umarła ze starości, jak głosi oficjalna wersja wydarzeń. Według Gylesa Brandretha Elżbieta II przez ostatnich parę miesięcy życia cierpiała na pewną straszną chorobę.

Królowa Elżbieta II wcale nie umarła ze starości? Przyjaciel jej męża ujawnił, że cierpiała na straszną chorobę

Przełomowe informacje na temat śmierci królowej Elżbiety II! To może zaszokować wielu poddanych brytyjskich. Doniesienia te mogą być jak najbardziej wiarygodne mimo braku oficjalnego potwierdzenia Pałacu Buckingham, ponieważ rewelacje o monarchini ujawnił niegdysiejszy przyjaciel zmarłego w 2021 roku księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II. Co się stało? Chodzi o prawdziwą przyczynę śmierci brytyjskiej monarchini. Oficjalnie 96-letnia Elżbieta II umarła po prostu ze starości. Brytyjska rodzina królewska pokazała nawet akt zgonu. Jako przyczynę zgonu Elżbiety II w dokumencie wpisano "podeszły wiek". To nie żadna zatajana przed ludźmi ciężka choroba, ale tylko i wyłącznie starość spowodowała śmierć monarchini - głosi oficjalna wersja wydarzeń. Ale według przyjaciela księcia Filipa było zupełnie inaczej. Gyles Brandreth ujawnił to w swojej najnowszej książce "Elżbieta. Intymny portret". Co napisał królewski biograf o prawdziwej przyczynie śmierci królowej?

Królowa Elżbieta II umarła na raka krwi? Według królewskiego biografa to był szpiczak mnogi. Takie są objawy

Otóż według Gylesa Brandretha, autora książki "Elżbieta. Intymny portret", królowa brytyjska potajemnie zmagała się z rakiem, a konkretnie z nowotworem krwi. Zdaniem królewskiego biografa sekretną chorobą monarchini był szpiczak plazmocytowy, zwany też szpiczakiem mnogim. Jest to choroba nowotworowa układu krwiotwórczego. Jej objawy to Bóle kości, zmęczenie i osłabienie, pogorszenie słuchu i wzroku, zawroty głowy, w końcu niewydolność serca. Królowa wiedziała, że umiera, ale przyjęła tę wiadomość z godnością - podkreśla Gyles Brandreth. "Prawda jest taka, że ​​​​Jej Wysokość zawsze wiedziała, że ​czas, który jej pozostał, jest ograniczony. Zaakceptowała to z pokorą, jakiej można się było po niej spodziewać" - pisze królewski biograf. Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku.

Sonda
Oglądałeś pogrzeb królowej Elżbiety II?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają