oficjalny portret

i

Autor: Chris Jackson/Buckingham Palace oficjalny portret

Rodzina królewska

Ukryte przesłanie dla Meghan Markle i księcia Harry'ego! "Już nie ma odwrotu". Jest odpowiedź!

2022-10-04 9:10

Brytyjska rodzina królewska z królem Karolem III na czele w subtelny sposób dała do zrozumienia księciu Harry'emu i Meghan Markle, że nie mają już czego szukać w brytyjskiej rodzinie królewskiej - pisze publicysta "Daily Mail". Pewien znak dla książąt Sussex miał zostać umieszczony w oficjalnej fotografii Karola III... A Meghan i Harry odpowiedzieli tym samym!

Meghan Markle i książę Harry nie mają już czego szukać w rodzinie królewskiej. Karol III dał im znak

To ważne zdjęcie zostało opublikowane kilka dni temu dla uczczenia początku rządów Karola III. Na fotografii wykonanej na krótko przed uroczystościami pogrzebowymi Elżbiety II widzimy cztery najważniejsze osoby w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Karol III, Camilla, William i Kate są ubrani w czerń, ale uśmiechają się, jak gdyby z myślą o przyszłości. "To zdjęcie umieszcza Kate w samym sercu monarchii" - komentował "Daily Mail". A teraz jego publicysta Richard Kay analizuje tę fotografię jeszcze raz i ... widzi tam ukryte przesłanie! Według Kaya brytyjska rodzina królewska z królem Karolem III na czele w subtelny sposób dała do zrozumienia księciu Harry'emu i Meghan Markle, że nie mają już czego szukać w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

"To zdjęcie mówi im, że już nie ma drogi powrotnej"

Pewien znak dla książąt Sussex miał zostać zdaniem Richarda Kaya umieszczony właśnie w oficjalnej fotografii Karola III. Otóż na poprzednich fotografiach publikowanych przez Pałac Buckingham z ważnych okazji nierzadko bywali nie tylko Karol, Kate i William, ale i Meghan czy Harry. Teraz są tylko Karol, Camilla, Kate i William. Na Meghan i Harry'ego zabrakło miejsca, choć byli obecni na pogrzebie. "To zdjęcie mówi im, że już nie ma drogi powrotnej" - komentuje publicysta "Daily Mail". Karol dał do zrozumienia, że zaczyna "odchudzać" monarchię zgodnie ze swoimi zapowiedziami i że w pierwszej kolejności "odchudzi" ją z Meghan i Harry'ego... Co na to książęta Sussex? Opublikowali własną "oficjalną fotografię"! Stoją na niej obok siebie, trzymając się za ręce - być może to aluzja do krytyki, jakiej doświadczyli podczas czuwania przy trumnie królowej, gdy podeszli do niej właśnie za rękę. Ich pewne siebie miny zdają się mówić, żeby o nich się nie martwić, bo sobie dadzą radę.

oficjalny portret

i

Autor: Chris Jackson/Buckingham Palace oficjalny portret
Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
ROZPACZ po ŚMIERCI KRÓLOWEJ! "KAROL jest za STARY!" l Futbologia Przemka Ofiary
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają