oficjalny portret

i

Autor: Chris Jackson/Buckingham Palace oficjalny portret

Rodzina królewska

Nowe zdjęcie księżnej Kate mówi wszystko! Ukryte przesłanie, przełomowy czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej

2022-10-02 14:47

Tak wygląda teraz brytyjska monarchia! Na oficjalnym zdjęciu opublikowanym przez Pałac Buckingham wypatrzono jeden ważny znak dotyczący księżnej Kate. Uwielbiana przez Brytyjczyków żona księcia Williama na zdjęciu stoi uśmiechnięta tuż obok męża, ale także króla Karola III i królowej małżonki Camilli.

Nowe zdjęcie księżnej Kate mówi wszystko! Ukryte przesłanie, przełomowy czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej

Król Karol III - wielu wciąż nie może uwierzyć w to, że tak teraz tytułujemy księcia Karola. Wydawało się, że rządy królowej Elżbiety II będą trwały wiecznie. Lecz niestety, sędziwa monarchini odeszła na zawsze 8 września, zaś 19 września odbył się jej uroczysty pogrzeb. Królowa Elżbieta II spoczęła w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Po śmierci królowej brytyjskiej królem Wielkiej Brytanii automatycznie został jej syn Karol, a zgodnie z wolą Elżbiety II wyrażoną na parę miesięcy przed śmiercią, Camilla przybrała tytuł królowej małżonki. Wielu miało nadzieję, że nowym królem będzie młodszy i lubiany książę William, a kochana przez poddanych księżna Kate królową. Tak się jednak nie stało. Ale... na oficjalnym zdjęciu opublikowanym przez Pałac Buckingham wypatrzono jeden ważny znak dotyczący księżnej Kate!

"To zdjęcie umieszcza Kate w samym sercu monarchii". Kate jak druga królowa

Zdjęcie to zostało opublikowane dla uczczenia początku rządów Karola III. Na zdjęciu wykonanym na krótko przed uroczystościami pogrzebowymi Elżbiety II widzimy cztery najważniejsze osoby w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Karol III, Camilla, William i Kate są ubrani w czerń, ale uśmiechają się, jak gdyby z myślą o przyszłości. "To zdjęcie umieszcza Kate w samym sercu monarchii" - komentuje "Daily Mail". Rzeczywiście, księżna Kate i William stoją nie za królewską parą, ale obok Karola i Camilli, tak jakby rzeczywiście Brytyjczycy mieli mieć teraz dwóch królów i dwie królowe. Kate będzie odgrywała teraz kluczową rolę w brytyjskiej rodzinie królewskiej - głosi ukryte przesłanie tego zdjęcia.

oficjalny portret

i

Autor: Chris Jackson/Buckingham Palace oficjalny portret
Sonda
Podoba ci się księżna Kate?

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki