Nauczycielka uprawiała dziki seks z uczniem. Okrutnie go okłamała

2021-10-27 13:53

Wielka Brytania: 25-letnia Fatinah Hossain, nauczycielka w szkole podstawowej, przez kilka miesięcy sypiała ze swoim 14-letnim uczniem. Gdy chłopak postanowił zakończyć romans, kobieta wpadła w szał. Najpierw udawała, że jest z nim w ciąży, potem groziła jemu i jego rodzinie. Swoim romansem chwaliła się przed znajomymi. "Ci napaleni chłopcy ciągle ze mną flirtują" - mówiła.

Fatinah Hossain, nauczycielka ze szkoły w West Essex w Wielkiej Brytanii, na czas nieokreślony będzie widniała w bazie przestępców seksualnych. Przede wszystkim jednak została skazana na pięć lat i cztery miesiące więzienia po tym, jak uwiodła swojego 14-letniego ucznia i przez kilka miesięcy regularnie uprawiała z nim seks. Jak donosi "The Sun", gdy chłopak postanowił zakończyć ich relację, nauczycielka wpadła w szał. Najpierw kłamała, że jest w ciąży, a gdy to nie zadziałało, zaczęła zastraszać ucznia i grozić, że zrobi krzywdę jego rodzinie. W końcu rodzice chłopca złożyli doniesienie na policję. Kobieta została zatrzymana, gdy była w swojej drugiej pracy, w piekarni. Szybko jednak wyszła za kaucją i już na wolności zaczęła uprzykrzać życie swojej ofierze. 

Policja schwytała parę pedofili

Była już nauczycielka zakładała fałszywe konta w mediach społecznościowych, by wysyłać groźby do chłopaka i jego kolegów. Próbowała też oczerniać członków rodziny nastolatka, składała fałszywe zeznania, chciała także zapłacić chłopakowi za wycofanie zarzutów. Ostatecznie Hossain została zatrzymana i skazana. 

Znajomi kobiety przyznali po fakcie, że miała cechy osoby, która potrafi i lubi manipulować, była też porywcza i agresywna. Jako nauczycielka pracowała 13 miesięcy.  

Sonda
Czy kary dla pedofilów powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE