Agnieszka Hyży poroniła kilka razy. Dziś mówi nam o swoim wielkim szczęściu

2021-09-27 15:02
Agnieszka Hyży w ciąży
Autor: AKPA Prezenterka opowiedziała o poronieniach

Agnieszka Hyży (36 l.) i jej mąż Grzegorz (34 l.) już wkrótce zostaną rodzicami. Informację o ciąży przez długi czas trzymali w tajemnicy, bo jak się okazało - kilka razy zmierzyli się z poronieniem. - Mogę mówić o dużym szczęściu. Jeśli na coś czeka się tyle lat, przeżywa się po drodze wzloty i upadki, ale jak dochodzi się już prawie do finału, to szczęście jest spore – opowiada „Super Expressowi” Agnieszka.

O tym, że spodziewa się dziecka Agnieszka napisała w ubiegłym miesiącu na swoim Instagramie. Wtedy też wyznała, że to siódmy miesiąc i dała do zrozumienia, że nie jest to jej pierwsza ciąża odkąd wyszła za mąż w 2015 roku. O szczegółach opowiedziała w programie „Miasto kobiet”. - Kiedy poznaliśmy się z Grzegorzem pomyśleliśmy, że chcielibyśmy mieć wspólne dziecko. (...) Wydawało mi się, że to będzie proste do spełnienia, a okazało się, że dziewczyna, która jest zdrowa, w sile wieku, nic jej nie dolega, jest już mamą, może mieć problemy zdrowotne. Pierwsze poronienie to największa trauma i największy szok. Ja nie ukrywam, że to nie jest jednorazowa historia. Kilka razy to doświadczenie mnie niestety spotkało. To był największy wstrząs, sprzed czterech lat. Rozpaczliwie szukałam informacji i nie znalazłam nic, co by mi pomogło w obszarze mojego problemu - wyznała.

Przeczytaj więcej: Agnieszka Hyży w ciąży! Jej wyznanie wyciska łzy

Dlatego z podzieleniem się informacją o kolejnej ciąży czekali niemalże do samego porodu. - Czuję się dobrze. Do rozwiązania zostało już tylko kilka tygodni - mówi nam. - Myślę, że jak już się przeżyje wiele upadków w tym temacie, to przychodzi taki dzień, w którym sobie myślisz, mając już dziecko, że być może tak ma być, że los zadecydował inaczej i żyje się dalej, a potem los podejmuje trochę innej decyzję, że czasami cuda się zdarzają - dodała zapytana, czy czułaby, że czegoś jej brakuje, gdyby nie udało się jednak zajść w ciążę. - Cała rodzina jest bardzo radosna i oczekująca, ale żyjemy w napięciu i oczekiwaniu, bo wiemy, ile to nas kosztowało czasu i stresu - kończy Hyży.

Agnieszka Hyży jest mamą Marty (8 l.) ze związku z Mikołajem Witem z którym rozwiodła się w 2014 roku.

Zobacz także: Ciężarna Agnieszka Hyży apeluje do fanów. Podejmuje już stanowcze kroki

Agnieszka Hyży: Gwiazda Polsatu niedługo rodzi. Wybierze państwowy szpital czy prywatną klinikę?

Czy twoja córka wkracza w wiek dojrzewania?

Pytanie 1 z 9
Ile lat ma twoja córka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE