Tym pociągiem podróżuje Putin. W środku turecka łaźnia, bar, niewiarygodne luksusy!

i

Autor: meduza.io; AP

Mamy zdjęcia!

W tym pociągu-widmo "odmładza" się Putin. W środku turecka łaźnia, bar, niewiarygodne luksusy!

2023-07-06 10:52

Dziennikarze śledczy z Centrum Dossier, które jest powiązane z politykiem opozycji Michaiłem Chodorkowskim, dotarli do zdjęć i informacji o uzbrojonym pociągu, którego "głównym pasażerem" jest Władimir Putin (70 l.). Ustalenia są niewiarygodne! W składzie znajdują się bowiem m.in. łaźnia turecka, siłownia, restauracja, a nawet miejsce ze specjalistycznym sprzętem, który ma "odmłodzić" rosyjskiego prezydenta. To nie wyszystko!

Władimir Putin - zgodnie z doniesieniami źródeł na Kremlu, a także niezależnych dziennikarzy i wywiadów zagranicznych - jest śmiertelnie chory. Cierpi na kilka nowotworów i chorobę Parkinsona. Jego leczenie daje niewiele, a Putin, widząc, że jego ludzie zdają sobie sprawę z tego, że z każdym dniem słabnie, popada w coraz większą paranoję. Coraz częściej rezygnuje z publicznych wystąpień i udziału w oficjalnych wydarzeniach, wysyłając tam swoich sobowtórów. Sam tymczasem się ukrywa - albo w rezydencji na Wałdaju, albo w którejś z innych luksusowych posiadłości.

Władimir Putin w pancernym pociągu. Nikt go nie znajdzie?

Jak się do nich dostaje? Tak, jakby grał w filmie o Jamesie Bondzie. Putin ma bowiem własny, pancerny pociąg, którego nie da się namierzyć, stąd jest nazywany pociągiem-widmo. Teraz jednak dziennikarzom śledczym z Centrum Dossier, pracującym razem z reporterami CNN i kilku niemieckich tytułów, udało się zdobyć dokumenty i zdjęcia pociągu, który w tej chwili przechodzi wartą ponad 300 mln zł renowację, opłacaną oczywiście z pieniędzy rosyjskich podatników. Ich ustalenia są szokujące!

Putin chce być wiecznie młody? 

"W dochodzeniu zbadano dokumenty Federalnej Służby Ochrony (FSO), Kolei Rosyjskich i powiązanych przedsiębiorstw państwowych. Zirkon Service, który realizował projekt, wyposażył wagon głównego pasażera, jak nazywa Putina szef firmy, Władimir Lulajew, w łaźnię turecką, a nawet gabinet kosmetyczny" - podaje "Insider". Jeden z wagonów to coś na wzór kliniki odnowy biologicznej, da się tam jednak także ratować życie. Można tam znaleźć m.in. respirator, defibrylator, sprzęt do monitorowania parametrów życiowych podczas znieczulenia itd.  "W kabinach głównego pasażera umieszczono też: urządzenie liftingujące, urządzenie kosmetyczne Ionto Beauty, maszynę Ionto Sono do terapii ultradźwiękowej, lampę Luxo Circus i wiele innych. Narzędzia te umożliwiają odmłodzenie skóry za pomocą fal radiowych o wysokiej częstotliwości, jonoforezę (w celu zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny), dezynfekcję (w celu oczyszczenia porów z brudu i zaskórników), mikromasaż i drenaż limfatyczny" - czytamy.

Pociąg Putina - to tam będzie teraz leczony?

W pociągu są też bar, restauracja, pokój wypoczynkowy i marmurowe łazienki. "Wszystko jest wykończone naturalnym drewnem, są obecne symbole państwowe". Całość jest oczywiście odpowiednio zabezpieczona. "Pancerz pociągu jest w stanie wytrzymać strzały z AK-47 lub karabinu SVD. Wagony mają też luki umożliwiające prowadzenie ognia zwrotnego, a niektóre pomieszczenia są zabezpieczone przed podsłuchem. Pociąg ma również własną bezpieczną linię telefoniczną. Ulepszona wersja będzie zawierać kino kolejowe i nowy wagon szpitalny – być może to wskazówka, że ​​stan zdrowia Putina nie jest idealny" - cytuje raport "Daily Star".

Sonda
Czy wkrótce skończą się rządy Putina w Rosji?
Łukaszenko dogada się z Wagnerowcami? B.Górka-Winter: Putin nie zdaje sobie, że mogą być dla niego zagrożeniem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany