Wegańska influencerka umarła z głodu. Jej ostatni wpis na Instagramie budzi grozę

i

Autor: Instagram "rawveganfoodchef"

Żyła o owocach i kiełkach

Wegańska influencerka umarła z głodu? Jej ostatni wpis na Instagramie budzi grozę

2023-08-02 11:00

Szokujące wieści na temat znanej influencerki i instagramerki. 39-letnia Rosjanka, która próbowała żyć na diecie składającej się wyłącznie z surowych owoców i kiełków, nie żyje. Jak podają międzynarodowe media, niejaka Zhanna D'Art umarła z głodu! Kobieta na krótko przed śmiercią opublikowała w mediach społecznościowych niepokojący wpis. Aż włos się jeży!

Zhanna D'Art w rzeczywistości nazywała się Zhanna Samsonova. Pochodząca z Rosji 39-letnia influencerka od lat propagowała wegańską dietę. Zgodnie z tym, co podaje między innymi "Mirror", kobieta od co najmniej czterech lat żyła jedząc tyko i wyłącznie surowe owoce. "Jem proste jedzenie. Uwielbiam tworzyć własne przepisy i inspirować ludzi do zdrowszego jedzenia. Od lat moja dieta to tylko owoce, kiełki słonecznika, koktajle owocowe i soki" - chwaliła się. 

Tragedia wegańskiej influencerki. Zmarła z głodu?

Niestety, bliscy influencerki przekazali w ostatnich dniach, że 39-latka nie żyje. Nie wiadomo dokładnie gdzie zmarła (ciągle jeździła po świecie), ani co było oficjalną przyczyną śmierci, jednak media, powołując się na informacje od jej przyjaciół, przekazały, że Zhanna prawdopodobnie zagłodziła się na śmierć i zmarła z wyczerpania. Podobno na początku roku bliscy interweniowali, by zmieniła sposób odżywiania się. "Kilka miesięcy temu na Sri Lance wyglądała już na wyczerpaną. Mieszkałem piętro wyżej i każdego dnia bałem się, że rano znajdę jej martwe ciało. Przekonałem ją, by zgłosiła się na leczenie, ale nie zrobiła tego". Z kolei matka zmarłej, Vera Samsonova powiedziała podobno, że ​​jej córka złapała niedawno "infekcję podobną do cholery". Jednak tym, co budzi najwięcej grozy ma być jej ostatni wpis na Instagramie [już go tam nie ma - przyp. red.]. "Mirror" podaje, że na kilka dni przed 21 lipca, kiedy zmarła, Zhanna napisała: "Życie nie ma sensu, ale warto żyć, pod warunkiem, że nie uznasz, że nie ma sensu". 

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123    Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212    Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108    Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123    pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Jesz mięso?
Kasia Cichopek gotuje wegański żurek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany