Wielka WPADKA pani burmistrz! Jak mogła tego nie wiedzieć? Pękniesz ze śmiechu!

2021-04-12 12:50 Zofia Dąbrowska
WŁOCHY RZYM KOLOSEUM
Autor: East News WŁOCHY

Czy można być burmistrzem Rzymu i nie wiedzieć, jak wygląda Koloseum? Można! Niewiarygodną gafę pani burmistrz Virginii Raggi wyśmiewa teraz cały świat. Pani polityk na swoim własnym profilu w mediach społecznościowych udostępniła oficjalny film o zawodach sportowych, w który wkradł się bardzo poważny błąd. Zamiast sławnego rzymskiego Koloseum pokazany został inny starożytny amfiteatr, w dodatku znajdujący się w mieście Nimes... we Francji. Tymczasem Virginia Raggi ubiega się o kolejną kadencję. Chyba nie ma już szans!

To tak, jakby prezydent Warszawy nie wiedział o istnieniu Pałacu Kultury, a burmistrz Nowego Jorku nie miał pojęcia, co to jest Manhattan. Pani burmistrz Rzymu zaliczyła właśnie spektakularną gafę. Virginia Raggi chciała rozpowszechnić informację o zawodach golfowych o Puchar Rydera zaplanowanych na 2023 rok pod Rzymem. I to był błąd, który będzie zapewne kosztował ją polityczną karierę. Bo nie zauważyła, że na filmie promocyjnym znalazł się niewłaściwy obiekt. Zamiast sławnego rzymskiego Koloseum pokazany został inny starożytny amfiteatr, w dodatku znajdujący się w mieście Nimes... we Francji. W dodatku zawody odbędą się nie w samym Rzymie, a na terenie priwncji, w gminie Guidonia.

NIE PRZEGAP: "Poślubiła monarchię, bo z Filipem nie mogła się rozwieść”. Co zrobi Elżbieta II? [WYWIAD]

Błąd został szybko zauważony i wyśmiany. Wpis z filmem na profilu pani burmistrz skasowano, ale jego niezliczone screeny zalały media społecznościowe. Virginia Raggi ubiega się o kolejną kadencję burmistrza, lecz teraz chyba nie ma już żadnych szans! "Czy osoba, która przez pięć lat była burmistrzem i nie potrafi nawet rozpoznać Koloseum może ponownie ubiegać się o ten urząd?" - pyta Andrea Casu z opozycyjnej Partii Demokratycznej.

NIE PRZEGAP: Książę Harry JUŻ JEST w Wielkiej Brytanii! NIE MA z nim Meghan Markle. To będzie UPOKORZENIE

Wpadki nauczycieli na zdalnym nauczaniu. Papierosy, wódka, upadek księdza
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze