Harry i Meghan

i

Autor: AP Harry i Meghan

Wielki atak na księcia Harry'ego! "Zabierzcie mu tytuły, to pantoflarz"

2022-04-26 6:00

Zacznie się medialna wojna między księciem a byłym prezydentem?! Donald Trump wygłosił tyradę przeciwko Meghan Markle i księciu Harry'emu. W programie Piersa Morgana, innego zaciekłego wroga książęcej pary, były prezydent Stanów Zjednoczonych nie żałował uciekinierowi z brytyjskiej rodziny królewskiej niewybrednych epitetów. Będzie odpowiedź?

Meghan Markle i książę Harry nigdy nie ukrywali swojego braku sympatii dla Donalda Trumpa - i vice versa. Były prezydent Stanów Zjednoczonych odgryzał się niegdyś, mówiąc, że "nie jest fanem" Meghan Markle. Ale teraz uderzył naprawdę w czuły punkt! Poszedł na całość! Donald Trump wygłosił tyradę przeciwko Meghan Markle i księciu Harry'emu w programie brytyjskiego dziennikarza Piersa Morgana, innego zaciekłego wroga książęcej pary, mającego zresztą wręcz obsesję na punkcie Meghan. W Trumpie znalazł bez wątpienia sojusznika. Zapytany o uciekinierów z brytyjskiej rodziny królewskiej, były prezydent USA cały się rozemocjonował! "Harry jest pod pantoflem. Znasz to określenie? W całości go nie przytoczę... Ale Harry jest pantoflarzem bardziej niż ktokolwiek, kogo w życiu widziałem. Nie jestem fanem Meghan, nie byłem od samego początku. Myślę, że biedny Harry jest wodzony za nos" - perorował Trump. To nie wszystko!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jennifer Lopez i Ben Affleck podpisali SEKSINTERCYZĘ! Seks będzie obowiązkowy

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wyszła za mąż za kota bez nogi! Miała jeden ważny powód

Sonda
Czy lubisz Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Były prezydent zaczął też publicznie apelować do Elżbiety II, by... odebrała księciu i jego żonie wszystkie tytuły. Póki co mogą mówić o sobie "duke" i "duchess", czyli "książę i księżna", ale zdaniem Trumpa tak nie może dłużej być. "To jedyna kwestia, w jakiej nie zgadzam się z królową. Ona powinna powiedzieć, skoro taki jest wasz wybór (odejście z rodziny królewskiej i wyjazd do USA), to w porządku, ale nie macie już tytułów i po prostu nie przyjeżdżajcie. On nie ma szacunku do swojego kraju i przynosi mu wstyd. Ja bardzo dobrze przewiduję przyszłość, przewidziałem prawie wszystko. To się skończy, to się źle skończy" - dodał Donald Trump.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Harry i Meghan Markle wywołali burzę! Nie zgadniesz, co zrobili w Holandii

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poważny kryzys w związku Meghan Markle i księcia?! "Prowadzą osobne życia"

Wpadka Trumpa, czy manipulacja? Zabrakło TEGO poniżej pasa. Co tam się wydarzyło!? [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE