Syn pogrąża Trumpa

i

Autor: Archiwum SE Syn amerykańskiego prezydenta opublikował maile , świadczące o spotkaniach z Rosjanami ws. Hillary Clinton

Wielki dramat Donalda Trumpa! "Biały Dom to brudna NORA"!

2017-08-03 14:05

Donald Trump uważa, że warunki panujące w Białym Domu nie są wystarczająco luksusowe! Nazwał swą siedzibę "brudną norą".

Ciężkie jest życie Donalda Trumpa (71 l.)! Nie dość, że wciąż jest krytykowany i wyśmiewany, to jeszcze musi być prezydentem USA i – o zgrozo! - mieszkać w Białym Domu. Jak donieśli portalowi golf.com znajomi golfiści Trumpa, miliarder żali im się, że musi tak często przyjeżdżać do klubu i grać, bo nie jest w stanie znieść ciężkich warunków panujących w Białym Domu.

ZOBACZ TEŻ: Z Białego Domu zrobi ZŁOTY pałac. Donald Trump wprowadza nowe porządki

„To brudna nora!” - miał zawołać rozczarowany Trump pośrodku pola golfowego – i kolejny skandal gotowy! Najwyraźniej prywatne posiadłości prezydenta wyglądają przy Białym Domu znacznie korzystniej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE