Wielkie UPOKORZENIE brytyjskiego księcia! Wydano werdykt, chodzi o przyszłość monarchii

2021-04-07 6:54 Zofia Dąbrowska
Rodzina królewska
Autor: AP/EAST NEWS

Szykuje się rewolucja w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Poddani Elżbiety II nie pozostawili najmniejszych wątpliwości w kwestii tego, jak widzą przyszłość monarchii w kraju. Najnowszy sondaż przyniósł wyniki miażdżące dla bardzo ważnego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Najwyraźniej brytyjscy poddani już wiedzą, kogo chcą widzieć na tronie po śmierci monarchini. Zdecydowana większość nie ma wątpliwości, że jeden z książąt musi ustąpić miejsca komuś innemu. Czy zostaną złamane odwieczne zasady?

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej pełne jest ostatnio burz i skandali. Najpierw pedofilski skandal z udziałem księcia Andrzeja, a potem szokujący wywiad, w którym Meghan Markle i książę Harry oskarżyli "royalsów" o rasizm - wszystko to spędza sen z powiek Elżbiecie II i pałacowym doradcom. A teraz poddani wydali ważny werdykt w kwestii tego, jak widzą przyszłość monarchii w kraju. Najnowszy sondaż przyniósł wyniki miażdżące dla bardzo ważnego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Najwyraźniej brytyjscy poddani już wiedzą, kogo chcą widzieć na tronie po śmierci monarchini. Kto to taki?

NIE PRZEGAP: Sławna JASNOWIDZKA o rodzinie królewskiej! PRZEPOWIEDNIE o Meghan, Kate i księciu

Otóż niemal połowa Brytyjczyków jest zdania, że w przypadku śmierci Elżbiety II na brytyjskim tronie powinien zasiąść książę William, a nie jego ojciec książę Karol, chociaż odwieczne reguły to właśnie jemu przyznają przecież prawo do tronu. Jednak Williama w roli następnego władcy widzi aż 47 proc. badanych w sondażu przeprowadzonym przez Deltapoll na zlecenie "Daily Mirror", podczas gdy na Karola zagłosowało zaledwie 27 proc.! Reszta nie ma zdania bądź uważa, że monarchia powinna w ogóle zostać zlikwidowana. A Ty jak uważasz? Głosuj w naszej sondzie poniżej!

NIE PRZEGAP: Asteroida gigant zderzy się z Ziemią?! NASA zaczyna przygotowania, podano DATĘ

Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze