Więźniowie zapłacili strażnikowi, żeby wpuścił ich do części kobiecej. Noc jak z horroru

i

Autor: Shutterstock, Biuro szeryfa Clark County Więźniowie zapłacili strażnikowi, żeby wpuścił ich do części kobiecej. "Noc jak z horroru"

Szok w więzieniu

Więźniowie zapłacili strażnikowi, żeby wpuścił ich do części kobiecej. "Noc jak z horroru"

2022-07-29 5:00

Koszmar i skandal w więzieniu w Stanach Zjednoczonych! Więźniowie przekupili strażnika, żeby... wpuścił ich do kobiecej części budynku. Dziesiątki bandytów wbiegło między kobiety i napastowało je seksualnie. Dwie zostały zgwałcone. Sprawa wyszła na jaw, kiedy więźniarki zaczęły składać pozwy do sądu. Przekupiony pracownik służby więziennej miał dostać za otwarcie drzwi tysiąc dolarów.

Więźniowie przekupili strażnika, żeby mogli gwałcić więźniarki. Miał dostać za to tysiąc dolarów

Miał pilnować porządku w więzieniu, a zrobił z niego raj dla gwałcicieli, bo dostał za to tysiąc dolarów. Właśnie o to oskarża strażnika Davida Lowe'a z więzienia w południowej Indianie aż 28 (!) więźniarek. W dwóch osobnych pozwach, jakie złożyły kobiety do sądu, wymieniony został także szeryf Jamey Noel, zapewne jako przełożony strażnika, a nie uczestniczący bezpośrednio w tych wydarzeniach. Między innymi "Daily Mail" pisze o szokujących scenach, jakie rozegrały się w zakładzie karnym jeszcze w październiku ubiegłego roku. Jak twierdzą pozywające osadzone, więźniowie przekupili strażnika, żeby... wpuścił ich do kobiecej części budynku w celach seksualnych. Przekupiony pracownik służby więziennej miał dostać za otwarcie drzwi tysiąc dolarów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pan młody uciekł sprzed ołtarza! Powodem słowa matki o pannie młodej

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda nowa Marilyn Monroe! Ana de Armas lepsza niż oryginał?

Sonda
Czy znasz kogoś, kto siedzi teraz w więzieniu?

Tłum przestępców gwałcił w więzieniu przez parę godzin. Nikt nie zareagował

Dziesiątki bandytów dostało klucze i wbiegło między kobiety i napastowało je seksualnie. Dwie zostały zgwałcone. Sprawa wyszła na jaw, kiedy więźniarki zaczęły składać pozwy do sądu. Więźniowie, którzy brali udział w atakach, mieli na twarzach kominiarki, tak by nie zostali potem rozpoznani przez ofiary. Zastraszali je też, by nie naciskały przycisków alarmowych, które znajdowały się w celach. Nikt nie zauważył albo nie chciał zauważyć, co dzieje się w kobiecej części więzienia w południowej Indianie. Proces niebawem ruszy, strażnik wymieniony w pozwie nie należy już do służby więziennej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodzice torturowali 13-cioro dzieci przez 30 lat! Córka uciekła oknem, dzis wyznaje prawdę

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ośmiometrowy krokodyl pożarł żywcem 45-latka! Straszne odkrycie w brzuchu gada

Najsłynniejsi seryjni mordercy PRL

Pytanie 1 z 10
Karol Kot, krakowski morderca z lat 60. nazywany był...
Artur R. nie przyznaje się do zabójstwa psycholog z rzeszowskiego więzienia

Co popycha ludzi do zbrodni? Posłuchaj prawdziwych historii mrożących krew w żyłach w podcaście "ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki