Prezydent Rosji Władimir Putin

i

Autor: MIKHAIL KLIMENTYEV, SPUTNIK, KREMLIN POOL PHOTO VIA AP

Wojna na Ukrainie

Władimir Putin "spadł ze schodów i defekował?" Jest oficjalne stanowisko Kremla!

2022-12-08 7:30

Jest komentarz Kremla w sprawie szokujących plotek na temat Władimira Putina. Kilka dni temu tajemniczy profil w mediach społecznościowych General SVR, którego autorzy podają się za byłych rosyjskich agentów, opublikował opis domowego wypadku, jakiemu miał ulec dyktator. Putin naprawdę spadł z własnych schodów, a potem "defekował w niekontrolowany sposób"?

Putin spadł ze schodów i "defekował"? Jest oficjalne stanowisko Kremla 

To bez wątpienia najdziwniejsze plotki na temat stanu zdrowia Władimira Putina, jakie pojawiły się od rozpoczęcia wojny na Ukrainie. Kilka dni temu napisał o nich tajemniczy profil w mediach społecznościowych General SVR, którego autorzy podają się za byłych rosyjskich agentów mających nadal swoje źródła na Kremlu. Zgodnie z tymi pogłoskami dyktator spadł ze schodów w swojej rezydencji, a potem "defekował w niekontrolowany sposób". Prawda, a może tylko plotka wypuszczona przez żartownisiów lub rosyjskie służby? Biuro prasowe Kremla zabrało głos! Przedstawiciele Putina odpisali na wiadomość otrzymaną od "Newsweeka". Dziennikarze zapytywali, czy prawdą jest to, co opisał General SVR. Odpowiedź z biura prasowego brzmi: "W odniesieniu do Państwa zapytania, jest to kompletną nieprawdą". Co dokładnie napisał General SVR?

"Putin spadł ze schodów na kość ogonową. Choruje na raka, upadek spowodował ostry ból i wypróżnienie"

Według profilu General SVR w środę, 30 listopada Władimir Putin miał dość poważny wypadek w swoim domu - spadł ze schodów. Na profilu czytamy: "Schodząc po schodach, Putin potknął się i upadł na pośladki, a potem na bok i zsunął się kilka stopni w dół. Do zdarzenia doszło na oczach ochroniarzy prezydenta, którzy szybko zareagowali i ruszyli na pomoc Putinowi. Trzej ochroniarze pomogli prezydentowi dostać się na najbliższą sofę i wezwali dyżurujących w rezydencji lekarzy. Medycy przybyli w ciągu kilku minut, ale nie mogli od razu zbadać prezydenta. Choruje na raka, upadek spowodował ostry ból i wypróżnienie. Putin choruje na raka przewodu pokarmowego. Z powodu tej choroby ma poważne problemy z trawieniem. Jak się okazało, w wyniku upadku główny cios spadł na kość ogonową. Prawdopodobnie powodował ostry ból, prowokując niekontrolowane wypróżnienie. Putin nosił specjalną nieprzemakalną bieliznę o działaniu chłonnym, ale ostatnio zaniedbuje te środki ostrożności. Jak się okazało, niepotrzebnie. Lekarze odprowadzili go do łazienki, pomogli się umyć i przeprowadzili wstępne badanie. Po pełnym badaniu rozpoznano stłuczenie kości ogonowej i tkanek miękkich. Nic bardzo poważnego. Stan zdrowia prezydenta był stabilny w nocy. Potrafi samodzielnie się poruszać. Ból kości ogonowej podczas siedzenia to jedyne, co dolega Putinowi. Na noc przyjmował środki przeciwbólowe. W najbliższym czasie zostanie przeprowadzone śledztwo dotyczące tego, co było przyczyną upadku prezydenta".

Sonda
Co myślisz o plotkach, które głoszą, że Putin spadł ze schodów i nie tylko?

QUIZ. Odpowiedzi na te pytania zna nawet dziecko! Wynik 7/10 uratuje twój honor

Pytanie 1 z 10
Który zapis jest poprawny?
Maciej Wąsik: "Od dawna planowaliśmy budowę zapory na granicy rosyjskiej" [Sedno Sprawy]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają