Władze oddawały dzieci pedofilom przez 30 lat! SZOK w Niemczech

2020-06-18 11:14 zw
Co to jest pedofilia?
Autor: Photos.com

Wstrząsający raport Uniwersytetu w Hildesheim! Aż do 2003 roku Urząd ds. Dzieci i Młodzieży, czyli Jugendamt z Berlina świadomie przekazywał dzieci bezdomne i z domów dziecka pod opiekę pedofilów. Proceder trwał aż 30 lat. Miał to być eksperyment, do którego przekonał urzędników kontrowersyjny seksuolog.

Urzędnicy przez 30 lat świadomie oddawali dzieci pedofilom?! Choć wydaje się to niewiarygodne, takie właśnie wnioski płyną z opublikowanego wlaśnie raportu, który przez kilka lat tworzyli badacze z niemieckiego Uniwersytetu w Hildesheim. Zaczęło się od dwóch dorosłych już osob, które opowiedziały swoją historię. Naukowcy zaczęli przeszukiwać stare akta i doszli do szokujących wniosków.

Otóż jeszcze w latach 70. ubiegłego wieku działał pewien delikatnie mówiąc kontrowersyjny seksuolog Helmut Kentler. Uważał, że pedofilia wcale nie jest taka zła, jak się to przedstawia, a pedofili należy integrować ze społeczeństwem, najlepiej poprzez opiekę nad dziećmi i tworzenie rodzin zastępczych dla bezdomnych sierot. Nie wiadomo, jak zdołał przekonać Jugendamt do przeprowadzenia takiego eksperymentu w prawdziwym życiu, ale eksperyment został zatwierdzony i trwał aż do... 2003 roku! Rodzicami zastępczymi zostawały osoby z wyrokami za przestępstwa seksualne wobec dzieci. Nie wiadomo, ilu jest pokrzywdzonych, ale liczba ta zważywszy na czas trwania procederu może być wstrząsająca. O sprawie piszą "Frankfurter Allgemeine Zeitung" i "Deutsche Welle".

Daniel Józek Qczaj: Nie utożsamiajcie gejów z pedofilami #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze