WOJNA gazowa W EUROPIE! Rosjanie przykręcają KUREK!

2014-09-12 4:00

Czy to początek gazowej wojny? Rosjanie przykręcają nam kurek. Jak alarmuje PGNiG, dostawy ze wschodu zostały ograniczone o prawie połowę! - W środę Gazprom nie dostarczył aż 45 proc. gazu zamówionego przez PGNiG.

Czy to początek gazowej wojny? Rosjanie przykręcają nam kurek. Jak alarmuje PGNiG, dostawy ze wschodu zostały ograniczone o prawie połowę! - W środę Gazprom nie dostarczył aż 45 proc. gazu zamówionego przez PGNiG. (...) Trwa wyjaśnianie przyczyn zmniejszenia dostaw gazu z kierunku wschodniego, w szczególności, czy mają one charakter techniczny, czy handlowy - poinformował koncern. Na razie nie ma zagrożenia, że gazu zabraknie lub trzeba będzie sięgnąć po zapasy. Niedobory związane z ograniczeniem ilości gazu wysyłanego z Rosji uzupełniane są dzięki dostawom z Czech i Niemiec.

Zobacz też: Rosja przykręciła nam kurek! Prawie o połowę!

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE