Wojna księżnej Kate z królową?! Chodzi o plotki o romansie Williama

i

Autor: Toby Melville/AP; Tristan Fewings/AP; Rex Features/East News

Rodzina królewska

Wojna księżnej Kate z królową?! Chodzi o plotki o romansie Williama

2023-06-02 9:10

Po wielkim świecie niosą się plotki o nowym konflikcie w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Księżna Kate i królowa Camilla podobno zdecydowanie nie pałają do siebie sympatią. Początki pałacowej wojny mają sięgać ślubu Kate z Williamem, a teraz Camilla zadała Kate cios, który sprawił, że żona Williama odmówiła nawet ceremonialnego dygania przed monarchinią!

Królowa Camilla intryguje w pałacu przeciwko Kate?! Chce przyjąć z powrotem na salony domniemaną kochankę Williama

Podczas koronacji króla Karola III, która miała miejsce 6 maja, miał miejsce pewien skandal, o którym rozpisywały się media na Wyspach. Wśród gości wypatrzono... markizę Rose Hanbury! Przypomnijmy, że w 2019 roku wybuchł słynny skandal związany z oskarżeniami o romans, jakie wysuwano wobec księcia Williama. Brytyjskie media rozpisywały się o awanturze, do jakiej miało dojść między Rose a księżną Kate. Według okropnych plotek William miał skusić się na skok w bok z markizą. Choć zazwyczaj rodzina królewska nie komentuje tego rodzaju pogłosek, tym razem pojawiło się dementi, a nawet groźby pozwu sądowego. Tym bardziej dziwiło to, że zdecydowano się na obecność Rose w kościele i nieuchronne wywołanie nowej fali pogłosek niewygodnych dla rodziny królewskiej. Jak do tego doszło? Jak twierdzi "Radar Online", to wszystko intryga królowej Camilli!

Wojna księżnej Kate z królową Camillą. Żona Williama upokarzana przez nową królową?

Księżna Kate i królowa Camilla podobno zdecydowanie nie pałają do siebie sympatią. Początki pałacowej wojny mają sięgać ślubu Kate z Williamem w 2011 roku, a teraz Camilla zadała Kate cios! Według "Radar Online" to królowa zaprosiła Rose Hanbury na koronację, świadomie czyniąc przykrość księżnej Kate. Do tego podczas imprezy zabroniono żonie Williama zapraszania więcej niż czterech członków jej rodziny, podczas gdy na uroczystościach obecnych było wielu krewnych Camilli. Syn Rose Hanbury był nawet na balkonie Pałacu Buckingham podczas pozdrawiania poddanych. W efekcie zawsze układna i posłuszna protokołowi Kate odmówiła nawet ceremonialnego dygania przed monarchinią podczas koronacji...

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Koronacja króla Karola III. Historyczne wydarzenie z protestami w tle
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany