Wojna o najdroższą modelkę świata! Wszyscy mówią o tej częsci jej ciała

i

Autor: Instagram Wojna o najdroższą modelkę świata! Wszyscy mówią o tej częsci jej ciała

Awantura o Kendall

Wojna o najdroższą modelkę świata! Wszyscy mówią o tej części jej ciała

2023-02-17 13:30

Kendall Jenner (28 l.) w samym sercu wielkiej awantury o pewną część swojego ciała! Fani zaczynają śmieszkowanie, a inne celebrytki ruszają na odsiecz. Najdroższa modelka świata, zarabiająca obecnie około czterdziestu milionów dolarów rocznie, wrzuciła na swoje konto na Instagramie kilka zdawałoby się zwyczajnych zdjęć. Tak to się zaczęło. Musisz to zobaczyć!

Kendall Jenner pokazała dziwne zdjęcie. Coś się dzieje z ręką celebrytki? Awantura o kończynę najdroższej modelki świata

Kendall Jenner (28 l.) jest obecnie najlepiej zarabiającą modelką na świecie. Jej roczne dochody szacowane są na 40 milionów dolarów! Jednym ze źródeł utrzymania jest dla amerykańskiej gwiazdy oczywiście Instagram, na którym reklamuje rozmaite produkty - ale także samą siebie. Niedawno z tego powodu wywiązała się wielka awantura. Zaczęło się niewinnie. Najdroższa modelka świata wrzuciła na swoje konto na Instagramie kilka zdjęć. Fani o sokolim wzroku na jednym z nich wypatrzyli coś niewiarygodnego. "Co się stało z jej ręką?!" - pytają zaniepokojeni obserwatorzy Kendall Jenner. Otóż na zdjęciu, na którym najdroższa modelka świata kuca w kostiumie kąpielowym, jej prawa ręka wygląda dość... kosmicznie. Jest wydłużona i dziwnie cienka. "Chyba przycięłaś sobie tę rękę drzwiami!" - pisze jedna z fanek w komentarzach. Inni dowcipkują o kosmitach... Jest reakcja Kendall!

Kendall Jenner przysięga, że nie retuszuje zdjęć. "Ona zawsze miała takie ręce!"

Kendall Jenner postanowiła w obliczu kończynowego dramatu wystosować do fanów specjalne oświadczenie na żywo. Zrobiła to przy pomocy swojej przyjaciółki Hailey Bieber, modelki i żony Justina Biebera. "Jesteśmy tutaj i przyglądamy się temu, jak naturalnie długie są jej ręce. Ona zawsze takie miała, a wy dopiero teraz to zobaczyliście!" - przekonuje ruszająca na odsiecz Hailey, a Kendall prezentuje kończynę, chcąc udowodnić, że naprawdę jest długa, a zdjęcia wcale nie były retuszowane.

Sonda
Czy życie bez Facebooka i Instagrama byłoby lepsze?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Foxy eyes - pomaluj się jak Kendall Jenner i Bella Hadid!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany