Heidi Klum, Snoop Dogg

i

Autor: AKPA Heidi Klum cały czas jest na topie

Wow! 48-letnia Heidi Klum w seksownym gorsecie i kabaretkach. Co ona robi ze znanym raperem?

2021-12-06 13:53

Internet obiegły tajemnicze zdjęcia słynnej niemieckiej top modelki i amerykańskiego rapera Snoop Dogga (50 l.). Tajemnicze, bo żadne z nich nie zdradza, co razem kombinują, widać jednak, że będzie na bogato. „Nie mogę się doczekać tego, co ma nadejść” - pisze Klum, a pozuje w wyjątkowo seksownym stroju. Czyżby wspólny utwór, albo chociaż teledysk?

Lata mijają, a Heidi Klum wciąż pozostaje jedną z najseksowniejszych modelek wszech czasów. Nic więc dziwnego, że do wspólnego projektu zaprosił ją jeden z najbardziej znanych na świecie raperów, Snoop Dogg, którego na Instagramie obserwuje 65,5 miliona fanów. I właśnie tam Snoop wrzucił niedawno intrygujące zdjęcie, na którym pozuje razem z Heidi. Modelka wygląda obłędnie: ma na sobie wyjątkowo seksowny czarny gorset i kabaretki, stylową i z pewnością nieziemsko drogą biżuterię, oraz burzę blond loków. Raper z kolei zadaje szyku w płaszczu z pomarańczowym kożuszkiem i przeciwsłonecznych okularach z białymi oprawkami. Fani zastanawiają się, z jakiego powodu modelka i raper wzięli wspólnie udział w sesji zdjęciowej, bo żadne z nich nie zdradziło szczegółów tej współpracy.

CZYTAJ TAKŻE: Najbardziej depresyjne miasto świata spowiły ciemności. Słońca nie zobaczą tam przez miesiąc!

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Jak donosi "Daily Mail", Heidi napisała tylko: "Nie mogę się doczekać tego, co ma nadejść”. Czyżby wspólny utwór, teledysk, a może pełnometrażowy film? Jedno jest pewne, cokolwiek by to nie było, z pewnością będzie sukcesem. 

NIE PRZEGAP! Rodzice 15-letniego zabójcy z Michigan dostali zarzuty. Broń kupili synowi na święta

Heidi Klum, Snoop Dogg

i

Autor: AKPA Snoop Dogg niedawno skończył 50 lat
Sonda
Słuchasz rapu?