Wstrząsające wyznanie Emily Ratajkowski! "Byłam molestowana"

2021-10-04 13:35
Emily Ratajkowski już piękna trzy miesiące po porodzie!
Autor: instagram

O zgrozo! Zbereźny piosenkarz obmacywał naszą piękną Emily Ratajkowski (30 l.). Po ośmiu latach od występu w teledysku do „Blurred Lines” Polka wyznała szokującą prawdę. „Nagle poczułam zimne, nieznajome dłonie mężczyzny, dotykające od tyłu mojego nagiego biustu. Instynktownie odsunęłam się, (...) to był Robin Thicke” - wspomina Emily.

Ten występ przyniósł jej pieniądze i międzynarodową sławę, lecz tańcowanie do „Blurred Lines” miało też swoją mroczną stronę. W 2013 roku nikomu jeszcze nieznana Emily Ratajkowski (30 l.) wystąpiła w teledysku do utworu Robina Thicke’a (44 l.). Piękna modelka polskiego pochodzenia pląsała tam półnago ,a w wersji nie ocenzurowanej nawet całkiem nago. Jej uroda zachwyciła miliony i tak zaczęła się jej kariera. Dziś Emily wydała autobiografię „Moje ciało” i opisała w niej, co tak naprawdę działo się za kulisami teledysku. „Nagle poczułam zimne, nieznajome dłonie mężczyzny, dotykające od tyłu mojego nagiego biustu. Instynktownie odsunęłam się, (...) to był Robin Thicke” - wspomina Emily.

NIE PRZEGAP: Księżniczka ucieka z dworu do Nowego Jorku! "Nowi Harry i Meghan"

NIE PRZEGAP: "Opętał mnie duch księżnej Diany". Zabiła mężczyznę i obcięła mu penisa

Sonda
Co myślisz o wyznaniu Emily Ratajkowski?

Jak dodaje, była zbyt zawstydzona, by zdecydowanie zareagować, zrobiła to jednak za nią reżyserka i wtedy Thicke przeprosił. Czy teraz kariera Robina Thicke legnie w gruzach? Na razie piosenkarz nie odniósł się do rewelacji Emily Ratajkowski, za to reżyserka, która wówczas zareagowała, potwierdza relację polskiej modelki.

NIE PRZEGAP: Britney Spears NAGO! Sąd ją uwolnił, ona uwolniła piersi

NIE PRZEGAP: Meghan Markle zarobi fortunę? Te reklamy zostały zakazane!

Przyjaciółki, odcinek 203. Anka i Paweł przez plotki o molestowaniu stracą wszystko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE