Wybuchła panika, 12 osób zadeptanych! Horror w noworoczny poranek

i

Autor: NNIS / AFP / EAST NEWS Wybuchła panika, 12 osób zadeptanych! Horror w noworoczny poranek

Wybuchła panika, 12 osób zadeptanych! Horror w noworoczny poranek

2022-01-01 9:00

Koszmar w noworoczny poranek! W popularnej świątyni doszło do prawdziwego dramatu. W tłumie ludzi z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn nagle wybuchła panika. Pielgrzymi zaczęli tratować się nawzajem! Zginęło co najmniej dwanaście osób, a co najmniej dwanaście kolejnych odniosło obrażenia. Do tragedii doszło w świątyni Mata Vaishnav Devi w Kaszmirze.

Gdy doszło do tej tragedii, w kontrolowanym przez Indie Kaszmirze był już noworoczny poranek 2022 roku. W popularnej hinduistycznej świątyni Mata Vaishnav Devi w mieście Katra na modlitwach zgromadził się wielki tłum pielgrzymów. Ludzie wędrują pieszo w stronę położonej na wzgórzu świątyni Mata Vaishnav Devi i tam modlą się o pomyślność w Nowym Roku. Niestety, w tym roku w tej niezwykle popularnej świątyni do tragedii. W tłumie ludzi z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn nagle wybuchła panika. Pielgrzymi zaczęli tratować się nawzajem! Zginęło co najmniej dwanaście osób, a co najmniej dwanaście kolejnych odniosło obrażenia. "Jestem bardzo zasmucony śmiercią ludzi z powodu paniki" - napisał na swoim koncie na Twitterze premier Indii Narendra Modi.

NIE PRZEGAP: 16 TYSIĘCY złotych kary za odpalanie petard! Nie zgadniesz, gdzie tak było

NIE PRZEGAP: Wyniki oglądalności Sylwestra Marzeń TVP. Kurski pokazał liczby. Zenek i Maryla zmiażdżyli konkurencję

Masowe zadeptania ludzi w hinduskich świątyniach i podczas masowych wydarzeń religijnych nie są niestety bardzo rzadkie. Na niewielkiej powierzchni potrafi bowiem zgromadzić się ogromna liczba osób. Przykładowo w 2013 roku podczas religijnego festiwalu w centralnym indyjskim stanie Madhya Pradesh wybuchła panika na przeciążonym moście. Uciekający z niego ludzie topili się i ginęli zadeptani, zginęło wtedy 115 osób.

NIE PRZEGAP: Joseph Fritzl będzie wypuszczony na WOLNOŚĆ?! Potwór z Amstetten może wyjść z więzienia

NIE PRZEGAP: Coraz więcej dzieci z Omikronem w szpitalach! "Przerażająca faza pandemii"

Sonda
Jak planujesz spędzić Sylwestra 2021/2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE