Pete Davidson, Chase Sui

i

Autor: AP, East News Pete Davidson, Chase Sui

Nowa miłość?

Wymienił Emily Ratajkowski na aktorkę i polskie pierogi. Były chłopak Kim Kardashian znów zajęty!

2023-01-10 11:36

Pete Davidson (28 l.) to prawdziwy pożeracz serc. Aktor i komik na koncie ma romanse z takimi gwiazdami, jak m.in. Kate Beckinsale, Ariana Grande czy Kaia Gerber (piękna córka Cindy Crawford). Najsłynniejszym jego związkiem był jednak ten ze starszą o kilkanaście lat Kim Kardashian. Potem było jeszcze gorące uczucie do Emily Ratajkowski, a teraz Pete ma już nową dziewczynę. I zabrał ją na pierogi!

Poznali się w 2021 roku na planie horroru "Bodies, bodies, bodies", a spotkali się ponownie całkiem niedawno. Pete Davidson (28 l.) został przyłapany na czułej schadzce z niejaką Chase Sui Wonders, 26-letnią wschodzącą gwiazdą kina. To właśnie u jej boku aktor leczy złamane serce po zerwaniu z piękną modelką o polskich korzeniach, Emily Ratajkowski. TMZ opublikował zdjęcia, na których widać, jak Davidson i Wonders dosłownie przyklejeni do siebie czekają na swoje zamówienie w jednej z restauracji na nowojorskim Brooklynie.

Były chłopak Kim Kardashian zabrał nową ukochaną na pierogi

A knajpa to nie byle jaka, bo serwująca polskie pierogi! Para siedziała przy jednym ze stolików w Baba's Pierogies i dosłownie nie mogła się od siebie oderwać. Jak zauważa "Page Six", to już czwarty raz, gdy młodzi aktorzy są widziani w tak zażyłej sytuacji. Wcześniej byli już ze sobą między innymi na meczu, a także robili wspólnie świąteczne zakupy. Czy tym razem serce kochliwego Davidsona zostanie zajęte na dłużej?

Pete Davidson - brzydki amant?

Pete Davidson to aktor i komik. Głośno zrobiło się o nim, gdy związał się z Kim Kardashian po jej rozstaniu z Kanye Westem. Para była ze sobą przez dziewięć miesięcy, po czym ogłosiła rozstanie. Podobno Kim nie mogła znieść tego, że Pete jest niedojrzały. Wcześniej Davidson był związany jeszcze także z Arianą Grande, Kaią Gerber (córką Cindy Crafword) oraz z Margaret Qualley (córką Andie MacDowell). 

Sonda
Czy uważasz Pete Davidsona za atrakcyjnego i interesującego faceta?
Nie tylko ruskie ze skwarkami. Pierogi jedzą ludzie na całym świecie.