Karamosta

i

Autor: Youtube.com/screen, archiwum prywatne Karamosta

"Król" zatrzymany

48-latek ogłosił się królem. Wydawał własne dokumenty i tablice rejestracyjne. Wpadł, gdy tworzył własny urząd pocztowy

2023-02-07 11:47

Ogłosił, że jest królem i rozwiązuje rząd, potem zaczął produkcję własnych dokumentów, a nawet tablic rejestracyjnych swojego królestwa zwanego Jaszar Ej! Szaj Karamosta (48 l.) został zatrzymany przez policję w Izraelu. Samozwańczy król zaszedł już ze swym orszakiem całkiem daleko w drodze do utworzenia nowego królestwa... Został złapany, gdy zakładał własną pocztę.

48-latek ogłosił się królem Izraela. Stworzył własne dokumenty i tablice rejestracyjne. Wpadł, gdy tworzył własny urząd pocztowy

Samozwańczy królowie i władcy są chyba w każdym państwie świata. Czasami ograniczają się do wygłaszania oświadczeń i do promocji swojej osoby, czasami są niebezpieczni. Do której z tych grup należał samozwańczy król, który chciał utworzenia własnego królestwa w miejscu Izraela? To wyjaśni śledztwo, które właśnie tam ruszyło. Szaj Karamosta (48 l.) zaszedł już ze swym orszakiem całkiem daleko w drodze do utworzenia swojego królestwa. Ogłosił, że jest królem i rozwiązuje oficjalny rząd, co nazwał "rozwiązaniem korporacyjnego rządu Izraela". Potem zaczął produkcję własnych dokumentów, a nawet tablic rejestracyjnych swojego królestwa zwanego Jaszar Ej. Utworzył też "konsulat" nowego państwa w swoim mieszkaniu, znajdującym się w północnej części Izraela, a konkretnie w mieście Hadera mającym być stolicą "królestwa".

Król z jednoosobowym orszakiem wpadli w opuszczonej spółdzielni rolniczej. Uwagę policji zwróciła tablica rejestracyjna

Policja potwierdziła, że prowadzi śledztwo w sprawie 48-latka podejrzanego o rozprowadzanie i używanie fałszywych dokumentów wymyślonego państwa. Razem z Szajem Karamostą zatrzymany został jego wspólnik. Mężczyźni wpadli w opuszczonym budynku spółdzielni rolniczej, gdzie właśnie zakładali oficjalny urząd pocztowy swojego królestwa. Jak król i jego jednoosobowy orszak wpadli w ręce policji? Wszystko przez tablice rejestracyjne. Policjanci zauważyli samochód z podejrzaną rejestracją i w ten sposób wpadli na trop "króla". Najwyraźniej jednak nie jest on tak groźny, jak go malują, bo warunkowo został wypuszczony do swej siedziby razem z jednoosobowym orszakiem.

Sonda
Byłeś kiedyś w Izraelu?

QUIZ. Gdzie rządzą królowie? Za komplet punktów wkładamy koronę na głowę

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Po ponad 70 latach królową Elżbietę na tronie brytyjskim zastąpił...
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany