Wyspy Kanaryjskie obostrzenia. NOWE prawo. Uwaga Polacy!

2020-08-05 7:07 zw
Wyspy Kanaryjskie
Autor: mat. prasowe

Turyści z Polski spędzający wakacje 2020 na Wyspach Kanaryjskich muszą mieć się na baczności! Władze Wysp Kanaryjskich wprowadziły nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Sprawdź, jakich zmian możesz się spodziewać na Wyspach Kanaryjskich już dziś!

Wyspy Kanaryjskie wprowadzają nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Polscy turyści spędzający wakacje na tych rajskich wyspach położonych na Atlantyku na południe od Hiszpanii muszą mieć się na baczności. Jakich zmian możesz się spodziewać na Wyspach Kanaryjskich już dziś? Przede wszystkim jest to surowy nakaz noszenia maseczek we wszystkich zadaszonych miejscach, takich jak sklepy czy muzea.

Obowiązują też nowe limity osób w placówkach gastronomicznych. W jednej restauracji może w jednym czasie przebywać tylko 10 osób! Nawet w restauracji trzeba będzie mieć maseczkę z wyjątkiem czasu przeznaczonego na jedzenie. Kłopoty mogą czekać wycieczki zorganizowane z przewodnikiem, ponieważ już dziś nie mogą one liczyć więcej niż 55 osób.

Jak spędzić wakacje w mieście w czasie pandemii?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze