Kim dzong un

i

Autor: AP/SUPER EXPRESS Kim dzong un

zaskakujące wieści

Wywiad ujawnił, ile waży Kim Dzong Un. Masakra! Mowa o "błędnym kole uzależnień"

2023-06-01 16:07

Służby wywiadowcze Korei Południowej postanowiły oficjalnie ogłosić swoje najnowsze ustalenia dotyczące Kim Dong Una. Jak przekonują, północnokoreański przywódca ma poważne problemy ze snem, a na dodatek dużo pije i pali. To zdecydowanie nie wpływa pozytywnie na jego wagę - Kim Dzong Un ma teraz ważyć nawet 140 kg! Pojawiły się także doniesienia o pogarszającej się sytuacji gospodarczej sąsiadów z północy.

Sekretarz wykonawczy parlamentarnej komisji ds. wywiadu Yoo Sang-bum przekazał ustalenia Narodowej Służby Wywiadowczej (NSW), z których wynika, że władze Korei Północnej "aktywnie gromadziły" najnowsze informacje medyczne dotyczące leczenia bezsenności, w tym leków nasennych takich jak zolpidem. - Na tej podstawie NSW szacuje, że przewodniczący Kim Dzong Un cierpi na poważne zaburzenia snu - przekazał Yoo, cytowany przez południowokoreańską agencję informacyjną Yonhap.

Przedstawiciele służb zauważyli również, że "(Korea Północna) importuje duże ilości zagranicznych papierosów, takich jak Marlboro i Dunhill, oraz wysokiej klasy przekąsek, co może prowadzić do błędnego koła rosnącego uzależnienia Kima od alkoholu i nikotyny oraz poważniejszej bezsenności". Na podstawie analizy zdjęć z ostatnich wystąpień Kima z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oszacowano jego wagę na około 140 kg! - Od końca ubiegłego roku na dłoniach i ramionach przewodniczącego Kima stale obserwowano zadrapania i siniaki, których przyczyną może być połączenie alergii i zapalenia skóry wywołanego stresem - przekazał Yoo Sang-bum.

Kryzys żywnościowy w Korei Północnej

Jak notuje dziennik "The Korean Herald" z ustaleń służby wywiadowczej wynika, że sytuacja obywateli Korei Północnej ulega dalszemu pogorszeniu. Liczba zgonów z powodu głodu w tym roku jest trzykrotnie większa niż w tym samym czasie w roku ubiegłym. Wynika to z rosnącego niedoboru żywności i wzrostu cen zbóż do najwyższego poziomu od czasu przejęcia władzy przez Kima - ceny ryżu i kukurydzy wzrosły w porównaniu z ub.r. odpowiednio o 30 i 60 procent. Odnotowano także trzykrotny wzrost liczby przestępstw z użyciem przemocy.

W ubiegłym roku forma Kim Dzong Una była znacznie lepsza. Zobacz w galerii poniżej ("Kim Dzong Un schudł o POŁOWĘ! Zrezygnował tylko z trzech rzeczy"):

Sonda
Czy Korea Północna jest zagrożeniem dla świata?
Korea Północna zaatakowała Izrael!