Wyznanie znanej aktorki! "Jestem MĘŻCZYZNĄ"

2020-12-02 11:30 zw

Szok w Hollywood! Sławna aktorka Ellen Page (33 l.) wyznała, że tak naprawdę jest mężczyzną i nazywa się Elliot. Gwiazdę znamy przede wszystkim z nominowanego do Oscara filmu "Juno" opowiadającego o szesnastolatce, która zachodzi w ciążę.

Aktorka nominowana do Oscara okazała się mężczyzną! Ellen Page (33 l.) zaskoczyła swoich fanów oświadczeniem, jakie zamieściła w internecie. "Cześć przyjaciele, chcę wam powiedzieć, że jestem transpłciowy (...) i nazywam się Elliot. Jestem szczęśliwy, że mogę to napisać. Że mogę tu być. Że dotarłem do tego miejsca w moim życiu". Ellen Page zmieniła już oficjalnie imię.

Również na Wikipedii zmieniono artykuł na temat kanadyjskiej gwiazdy, tak by używać rodzaju męskiego i nowego imienia. Nie wiadomo, czy Elliot Page zamierza przejść operację zmiany płci. Jako Ellen gwiazda zagrała m.in. w filmie "Juno". Rola nastolatki, która zachodzi w ciążę, przyniosła Page nominację do Oscara. O przynależności gwiazdy do społeczności LGBT wiadomo od sześciu lat, w 2018 roku jako Ellen wzięła ślub z kobietą.

Pożar mieszkania na Marszu Niepodległości. Narodowcy rzucali race w balkon z flagą LGBT
Najnowsze