Wzruszające życzenia noworoczne. Wołodymyr Zełenski z żoną poruszyli serca

i

Autor: Shutterstock; Julien de Rosa/AP; Jacquelyn Martin/AP Wołodymyr Zełenski i jego żona Ołena złożyli życzenia noworoczne za pośrednictwem swojego profilu twitterowego

Czy te życzenia się spełnią?

Wzruszające życzenia noworoczne. Wołodymyr Zełenski z żoną poruszyli serca

2022-12-31 22:15

Wołodymyr Zełenski i jego żona Ołena złożyli życzenia noworoczne za pośrednictwem swojego profilu twitterowego. Nie zabrakło w nim oczywiście odniesień do wojny na Ukrainie, ale prezydent Ukrainy i pierwsza dama postanowili tym razem uderzyć w inne tony. We wpisie z okazji Nowego Roku nie zabrakło: "wiary", "nadziei", "cudów", ale też specjalnego życzenia.

Wołodymyr Zełenski i jego żona składają życzenia noworoczne. Mówią o zwycięstwie

Na profilu twitterowym Wołodymyra Zełenskiego i jego żony Olehy pojawiły się życzenia noworoczne. Prezydent Ukrainy i pierwsza dama najpierw pytają swoich rodaków, czy chcą: "cudów", "wiary", "nadziei" i "światła". Jednocześnie odpowiadają, że cuda są w stanie wykreować sami Ukraińcy, dodając z kolei, że wiara i nadzieja są cały czas obecne w armii, i to od dłuższego czasu. Co więcej, Zełenski i jego żona piszą, że światło "jest w każdym z nas". To nie wszystko, bo obydwoje przekonują, że dziś mają tylko jedno życzenie.

- Nie spełni się wskutek cudu, ale naszej pracy. Walka. Wzajemna pomoc. Humanitaryzm. Szczęśliwego Nowego Roku. Roku naszego zwycięstwa - czytamy na profilu twitterowym Wołodymyra i Olehy Zełenskich.

Wojna na Ukrainie wybuchła 24 lutego 2022 r. wskutek agresji rosyjskiej. Na koniec roku gen. Waldemar Skrzypczak udzielił "Super Expressowi" wywiadu, w którym prognozuje, co może się wydarzyć za naszą wschodnią granicą w 2023 r.

Sonda
Kiedy skończy się wojna na Ukrainie?
Wołodymyr stracił nogę podczas walk na Ukrainie. Polacy podarowali mu protezę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany