Z zimną krwią zamordował kelnera w barze! Powód? Nie uwierzysz!

2019-08-18 16:33 PMar
kanapka z bakłażanem
Autor: JL-Pfeifer/Shutterstock.com

Choć kelnerzy często narażeni są na negatywne emocje, którymi obdarzają ich nerwowi klienci, to do tej pory nie musieli oni w takich sytuacjach drżeć o własne życie. Teraz sytuacja ta może jednak ulec zmianie. Wszystko przez wydarzenia z baru kanapkowego, mieszczącego się w podparyskiej miejscowości Noisy-le-Grand. Jeden z pracowników został tam zastrzelony przez gościa lokalu, który miał być zirytowany... zbyt wolnym tempem wydawania mu zamówionej kanapki!

Francuska agencja AFP poinformowała, że do tego niecodziennego morderstwa doszło w piątek wieczorem ok godz. 21 w lokalu podającym pizzę i kanapki (gdzie został on otwarty raptem 3-4 miesiące temu). Jak relacjonowali inni pracownicy, przyszły morderca pojawił się w środku i zamówił jedną z kanapek. Gdy realizacja zamówienia się przedłużała, mężczyzna nagle wyciągnął broń i strzelił w plecy do obsługującego go kelnera. Choć na miejscu szybko pojawili się ratownicy medyczni, nie udało im się uratować życia 28-letniego kelnera.

W zamieszaniu, jakie zapanowało, napastnik uciekł z miejsca zdarzenia. Do tej pory nie został jeszcze zatrzymany. Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa.