Zabił swoją córkę, potem siebie. Przedtem zadzwonił do żony. To, co powiedział, mrozi krew w żyłach

i

Autor: Shutterstock Zabił swoją córkę, potem siebie. Przedtem zadzwonił do żony. To, co powiedział, mrozi krew w żyłach

Przerażające!

Zabił córkę, później siebie. Przedtem zadzwonił do żony. Rozmowa mrozi krew w żyłach

2023-01-24 10:19

Wstrząsająca tragedia! W piątek, 20 stycznia, 14-letnia Ava Wood została znaleziona martwa w swoim łóżku. Zgodnie z raportem policji, miała ranę postrzałową w głowie. W innej sypialni śledczy odnaleźli zwłoki jej ojca, a obok niego strzelbę. 51-letni mężczyzna zabił swoją córkę, po czym targnął się na swoje życie. Dzień wcześniej wieczorem zadzwonił do żony, z którą był w separacji. Powiedział jej straszne słowa!

W miniony weekend w Inowrocławiu doszło do potwornej tragedii, w wyniku której zginęła 10-letnia dziewczynka. 52-letni Aleksander M., restaurator, który w ubiegłym roku brał udział w programie "Kuchenne rewolucje", w sobotę (21 stycznia) o świcie zadzwonił na numer 112 i przekazał informację o zabiciu córki, Igi M. Potem wyskoczył z mieszkania na czwartym piętrze. Zmarł kilka godzin później, natomiast w wyniku oględzin ustalono, że dziecko zmarło na skutek ran kłutych.

USA. Zastrzelił córkę, potem odebrał sobie życie

Teraz podobne informacje płyną ze Stanów Zjednoczonych. 51-letni Christopher Wood z północnej części stanu Nowy Jork, miał zabić swoją 14-letnia córkę, Avę. Dziewczynka została znaleziona martwa w piątek (20 stycznia). Leżała w swoim łóżku, miała ranę postrzałową głowy. Jej ojciec leżał w innej sypialni. Również nie żył, obok niego leżała strzelba. Mężczyzna zabił córkę, po czym odebrał sobie życie. Dzień wcześniej wieczorem zadzwonił do matki Avy, Heather, z którą był w separacji. Powiedział jej coś, co mrozi krew w żyłach. "Tak to się dla nas kończy" - miał jej wykrzyczeć do słuchawki. Sprawę szczegółowo opisuje "New York Post".

USA. Ojciec zabił córkę. Wcześniej groził jej matce

Kobieta nie od razu zaalarmowała służby. Zrobiła to dopiero, gdy w piątek dostała ze szkoły telefon, że jej córki nie ma na zajęciach. To wtedy policja pojechała do domu mężczyzny. Dwa dni wcześniej Christopher wysłał natomiast swojej żonie serię nękających wiadomości tekstowych, z kolei w marcu 2022 roku miał ją prześladować. Heather twierdzi, że jej mąż w ostatnim czasie cierpiał na depresję. 14-letnią Avę żegnają przyjaciele, uczniowie i nauczyciele ze szkoły, do której uczęszczała. Wspominają ją jako świetną uczennicę, liderkę, wszechstronnie uzdolnioną dziewczynkę. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta. 

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy masz dzieci?
Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej
Nasi Partnerzy polecają