Zabili Sarę i uprawiali seks przy jej zwłokach! Kochankowie aresztowani

2022-01-10 10:10
Zabii Sarę i uprawiali seks przy jej zwłokach
Autor: Facebook Zabii Sarę i uprawiali seks przy jej zwłokach

Miłosny trójkąt, seks i zazdrość! Wszystko to skończyło się okrutną zbrodnią. W amerykańskim stanie Oklahoma Brinlee Denison (25 l.) i Nicholas Johnson (28 l.) zabili 29-letnią Sarah. Brinlee była jednocześnie kochanką i ofiary, i współmordercy. Kiedy 29-latka konała i po jej śmierci para uprawiała seks na jej łóżku!

Ta mordercza para najprawdopodobniej już nigdy nie wyjdzie zza krat. Zbrodnia kochanków z Oklahomy szokuje! A zaczęło się od miłosnego trójkąta i obsesyjnej zazdrości. Brinlee Denison (25 l.) i Nicholas Johnson (28 l.) byli parą, ale Brinlee Denison spotykała się także z kobietą - Sarah Maguire (+29 l.). Nicolas Johnson był zazdrosny i chciał pozbyć się 29-latki. Najwyraźniej zdołał do tego namówić Brinlee, argumentując, że przy okazji łatwo okradną Sarah i zdobędą pieniądze. Tak też zrobili. Tydzień temu para przyszła do domu Sarah w Tulsie. Pobili kobietę po głowie łomem i zostawili ją konającą na podłodze. Potem poszli do sąsiedniego pokoju i jak gdyby nigdy nic zaczęli uprawiać seks na łóżku ofiary. Jednocześnie Sarah krzyczała i błagała o pomoc. To nie przeszkodziło kochankom, nie przestali uprawiać seksu także wtedy, gdy jęki ofiary ucichły. Potem ogołocili mieszkanie 29-latki ze wszystkich cennych rzeczy.

NIE PRZEGAP: Gwiazdor "Pełnej chaty" NIE ŻYJE! Tajemnicza śmierć Boba Sageta

NIE PRZEGAP: Groźne wirusy uciekły z laboratorium w Kazachstanie?! Jest komentarz władz

Zabrali między innymi karty kredytowe i kluczyki do samochodu. Odjechali ukradzionym pojazdem, wcześniej robiąc przelewy zrabowanych pieniędzy na swoje konto. Uciekli do stanu Arkansas, a tymczasem znaleziono zwłoki Sarah. Policja aresztowała krwawych kochanków, gdy spali w ukradzionym samochodzie swojej ofiary przy barze z fast foodem w Fayetteville. Przyznali się do wszystkiego i beznamiętnie opisali swoje czyny. Usłyszeli zarzuty morderstwa pierwszego stopnia i kradzieży. Zostaną przetransportowani do więzienia w Oklahomie, wyznaczono za nich kaucję w wysokości miliona dolarów.

NIE PRZEGAP: Ogromny pożar wieżowca w Nowym Jorku! 19 ofiar, 63 rannych

NIE PRZEGAP: Kierowca tira oszukał przeznaczenie! Wcześniej zaufał nawigacji. WIDEO

Sonda
Czy znasz kogoś, kto siedzi teraz w więzieniu?

Quiz: Kto jest na zdjęciu?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Hotplota.pl
Żona z kochankiem zabili męża
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE