Zabiły mężczyznę, bo nie chciał seks trójkąta! Morderczynie zatrzymane

i

Autor: Shutterstock

Pobiły na śmierć

Zabiły go, bo nie chciał seks trójkąta na cmentarzu! Morderczynie zatrzymane

2024-06-11 13:02

Dwie kobiety zaproponowały znajomemu seksualny trójkąt podczas imprezy, a gdy odmówił, wściekłe pobiły go na śmierć! Niejakie Rosa (29 l.) i Marta (37 l.) domagały się seksu na... przykościelnym cmentarzu. Dla 63-letniego nagabywanego przez nie mężczyzny był to początek koszmaru, który oznaczał śmierć.

Dwie kobiety z Rosji pobiły znajomego na śmierć, bo odmówił im seksu. Żądały trójkąta na cmentarzu

Zbrodnia na cmentarzu przy kościele! Zaczęło się od alkoholowej libacji. W miejscowości Michajłowsk na południu Rosji dwie kobiety piły wódkę ze znajomym. Rozochocone Rosa (29 l.) i Marta (37 l.) poczuły chęć na miłosne igraszki. Zaczęły więc podrywać i zaczepiać sporo starszego od siebie, 63-letniego kolegę. Podpite koleżanki zaproponowały mu... seksualny trójkąt na terenie cmentarza. 63-latek nie miał jednak na to ochoty i odmówił. Wtedy odrzucone niedoszłe kochanki wpadły w szał.

Rzuciły się na znajomego i zaczęły go bić, a gdy upadł na ziemię, kopały bez litości. Wszystko dlatego, że odmówił im seksu

Jak potem opowiedziały podczas wizji lokalnej i przesłuchania, rzuciły się na znajomego i zaczęły go bić, a gdy upadł na ziemię, kopały bez litości. Wszystko dlatego, że odmówił im seksu. Kiedy mężczyzna przestał się ruszać, przestraszyły się. Zrozumiały, że zabiły. Ciało dowlokły do pobliskiego lasu i wrzuciły do dołu. Zbrodnia wyszła na jaw i Rosjanki zostały zatrzymane i trafiły do aresztu. Grozi im teraz dożywotnie więzienie.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

QUIZ. Tych polskich słów nie zna byle kto! Zasłużysz na oklaski, jeśli przejdziesz ten test

Pytanie 1 z 10
Co to jest pajdokracja?
Zabiły ją schody.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki