Zaginiony 17-latek odnaleziony po ośmiu latach! Znaleziono go pod kościołem

i

Autor: Shutterstock; Texas Center for the Missing

Kolejna zagadka!

Zagadkowe zaginięcie dziecka sprzed lat wyjaśnione! Szokujący finał

2023-07-13 12:57

Nieprawdopodobne rozwiązanie zagadki zaginięcia sprzed lat! Rudolph “Rudy” Farias IV (25 l.) zaginął jako 17-latek w 2015 roku. Tydzień temu został odnaleziony przez przypadkowe osoby. Leżał pod kościołem w Houston, był półprzytomny i pobity. Opowiedział dziennikarzom, gdzie był przez te wszystkie lata i co się z nim działo. Aż trudno w to wszystko uwierzyć!

Szokujący zwrot akcji w sprawie głośnego zaginięcia! 17-latek nigdy nie zaginął, matka uwięziła go w domu?

Kolejny zwrot akcji w niewiarygodnej sprawie zaginionego 17-latka odnalezionego po ośmiu latach! Przypomnijmy - tydzień temu przypadkowe osoby znalazły pod kościołem w Houston półprzytomnego młodego mężczyznę. Nie był w stanie nic powiedzieć. Policja i lekarze znaleźli przy nim przedmioty, które pomogły zidentyfikować go jako zaginionego 8 lat temu mieszkańca miasta. Zaginięcie Rudolpha “Rudy”'ego Fariasa IV (25 l.) zgłosiła wtedy jego matka. Janie Santana twierdziła, że chłopak w 2015 roku wyszedł na spacer z psami, ale do domu wróciły tylko one. Chłopak w chwili zaginięcia według Texas Center for the Missing cierpiał na depresję i zespół stresu pourazowego, do tego miał astmę, ale nie zabrał inhalatora. Teraz, po paru dniach hospitalizacji, 25-latek przemówił. To, co powiedział, naprawdę szokuje.

Matka zastraszała go i zabroniła mu wychodzić z domu? Straszyła policją

Rudolph ujawnił w wywiadzie dla Fox26Houston, gdzie był przez ostatnich osiem lat. Mężczyzna twierdził, że... w ogóle nie zaginął i przez cały ten czas był w domu. 25-latek we łzach opowiadał, że uwięziła go tam własna matka. "To było pranie mózgu" - twierdzi mężczyzna. Powiedział, że kobieta zastraszała go i znęcała się nad nim psychicznie. Zabroniła mu wychodzić z domu, wmawiając mu, że zostanie aresztowany przez policję z powodu mandatu za przekroczenie prędkości. Tymczasem Janie Sanatana nie usłyszała jeszcze żadnych zarzutów.

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Dajemy czerwony pasek od 8/10!

Pytanie 1 z 10
Obok woj. śląskiego, opolskiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego to województwo nie ma na swoim terenie parku narodowego. Mowa o...
Janusz Szostak NIE ŻYJE Robił wszystko by odnaleźć Iwonę Wieczorek