Zaginiony boeing 777. To UFO porwało samolot!

2014-03-14 3:00

Nowe, szokujące ustalenia dotyczące malezyjskiego boeinga 777! Tuż przed zniknięciem maszyny z radarów w jej pobliżu przeleciał kulisty niezidentyfikowany obiekt! Co więcej, według ustaleń amerykańskich śledczych samolot cztery godziny po zniknięciu z radarów wciąż był w powietrzu.

Ogromna, nowoczesna maszyna z 239 osobami na pokładzie, w tym z doświadczoną załogą. Do tej pory nikt nie miał wątpliwości, że w sobotni poranek czasu polskiego samolot Malaysia Airlines runął do morza i wszyscy nie żyją. Ale oni mogą żyć - na innej planecie!

Przeczytaj: Zaginiony boeing 777 NOWE FAKTY Samolot leciał jeszcze 4 godziny po tym, jak zniknął z radarów?!


Badacze zjawisk niewyjaśnionych z portalu Forbidden Knowledge dotarli do zdjęć radarowych ruchu lotniczego nad Malezją z chwili zaginięcia boeinga. Pojawia się na nich kulisty obiekt, którego system nie potrafi zidentyfikować. Przyjmuje kształt samolotu i... znika. Wtedy znika też maszyna Malaysia Airlines...

Czy trafiła do innego wymiaru? Tę szokującą teorię potwierdzają ustalenia śledczych z USA. Otóż silnik samolotu wyposażony jest w aparaturę wysyłającą sygnały do producenta, firmy Rolls Royce.

Zobacz też: Boeing został porwany... PRZEZ OBCYCH!

Sygnały były wysyłane jeszcze przez 4 godziny po zniknięciu z radarów! Gdzie jest zaginiony Boeing? Ktoś ukrył go na Ziemi czy raczej... w kosmosie?!