Zbiorowy gwałt na 12-latce. Po wszystkim wysłała dziwny SMS i zniknęła. Szuka jej cała Francja!

i

Autor: Shutterstock; YouTube screen/@gaellevarlot-escobar477 Zbiorowy gwałt na 12-latce. Po wszystkim wysłała dziwny SMS i zniknęła. Szuka jej cała Francja!

Nie ma jej od ponad miesiąca

Zbiorowy gwałt na dziewczynce. 12-latka wysłała do mamy dziwny SMS i zniknęła. Szuka jej cały kraj!

2022-11-23 13:38

Francuskie służby poszukują 12-letniej Lylou Clement. Dziewczynka ostatni raz była widziana 10 października w miejscowości Genay nad Rodanem. Swojej mamie wysłała niepokojącą wiadomość, po czym przepadła bez wieści. Dwa lata wcześniej padła ofiarą zbiorowego gwałtu, ostatnio musiała spotkać się ze swoimi oprawcami.

Młodziutka Francuzka dwa lata temu przeżyła piekło - jako 10-latka padła ofiarą zbiorowego gwałtu. Wydaje się jednak, że jej koszmar wciąż się nie skończył. Jak podają francuskie media, 12-letnia w tej chwili Lylou Clement 10 października zaginęła. Ostatnio widziano ją w mieście Genay nad Rodanem. "Byłam w pracy, a kiedy wróciłam, jej już nie było w domu" - mówiła wtedy jej zrozpaczona matka, Gaëlle Varlot Escobar. "Razem z nią zniknął jej telefon, klucze, ubranie. Pragnę tylko jednego, żeby ktoś pomógł mi ją odnaleźć. Jestem pewna, że ​​jest w niebezpieczeństwie" - przyznaje kobieta.

Gdzie jest 12-latka z Francji? "Mamusiu, jestem taka smutna"

Mała Lylou tuż przed zniknięciem wysłała swojej mamie niepokojącą wiadomość. "Mamusiu, jestem taka smutna" - brzmiał SMS. Od tamtego czasu nie było z nią już kontaktu. Gaëlle Varlot Escobar spodziewa się najgorszego. Mówi, że na około dwa tygodnie przed zaginięciem, jej córka musiała się skonfrontować z mężczyznami, którzy przed dwoma laty ją zgwałcili. "To nie może być przypadek" - uważa. 

Horror w Paryżu. 12-latka zgwałcona, zabita i poćwiartowana

To już kolejne zniknięcie 12-latki we Francji w ostatnim czasie. Poprzednie niestety skończyło się tragicznie. W połowie października w Paryżu zaginęła Lola. Rodzice bezskutecznie szukali jej przez kilka godzin, po czym usłyszeli wstrząsające wieści. Wieczorem na terenie osiedla, na którym mieszkała rodzina, bezdomny mężczyzna znalazł walizkę, a w niej zwłoki 12-latki. Dziewczynka była poćwiartowana, skuta łańcuchami, a na jej ciele policjanci znaleźli zagadkowe inskrypcje, a także cyfry 0 i 1. Sekcja zwłok wykazała, że Lola była gwałcona, torturowana i miała poderżnięte gardło. Za zbrodnią stoi prawdopodobnie 24-letnia bezdomna kobieta, która - jak określają to śledczy - "cierpi na ekstremalne problemy psychiczne". 

Sonda
Często boisz się o swoje dzieci?
Ruszył proces dziadka oskarżonego o gwałt na 6-letniej wnuczce